Як перевірити онлайн комп'ютер на вірус.

Для захисту свого комп'ютера від різного роду вірусів (хробаків, троянів) ви можете вибрати будь антивірусний комплекс. З тих чи інших причин деякі користувачі не можуть скористатися антивірусними програмами. У зв'язку з цим були розроблені системи online-перевірок. Все, що потрібно від користувача комп'ютера - це запустити браузер і перейти на сайт.
Вам знадобиться
  • - будь-який інтернет-браузер.
Інструкція
1
Останнім часом великої популярності отримали online-сканери. Не кожен користувач має можливість купити і встановити антивірусну систему захисту комп'ютера : хтось через свою неграмотність, хтось від безвиході (встановлений антивірус пропустив «заразу» на жорсткий диск). У кожному разі використання системи сканування дозволяє перевірити вибрані вами файли або папки.
2
Список таких сервісів, на сьогоднішній день, вже не малий. Ось лише кілька: - Kaspersky Online Virus Scanner; - McAfee Free Scan; - Windows Live One Care online safety scan; - Panda ActiveScan; - Symantec Security Check.
3
Ми будемо розглядати тільки Kaspersky Online Virus Scanner. На думку багатьох користувачів, він робить найбільш повний аналіз файлів. Для початку роботи з цим сервісом, необхідно відкрити браузер і ввести ось цю адресу kaspersky.ru/virusscanner. На завантаженій сторінці ви прочитаєте основні вимоги по роботі з цим сервісом. Але ви можете не читати, якщо вам терміново треба перевірити файли на предмет зараження. Просто натисніть кнопку Kaspersky File Scanner.
4
Вас перекине на іншу сторінку, на якій вам буде запропоновано завантажити файли для перевірки. Для виконання цієї дії, натисніть кнопку «Виберіть файл». У вікні,, використовуючи кнопки навігації, знайдіть файли або папки, які ви хочете перевірити.
5
Натисніть кнопку «Перевірити». Через деякий час вам будуть показані результати сканування обраних вами файлів. Вивчивши таблицю з назвою «Статистика перевірки», можна судити про наявність або відсутність файлів, заражених вірусом.