Як малювати обличчя в профіль. розблокувати асю.

Уміння малювати особа в профіль має суттєве значення як для початківців художників, так і для тих, для кого малювання виступає улюбленим заняттям у вільний час. Рідкісне твір образотворчого мистецтва обходиться без людського образу, хоча історії живопису відомі імена художників, які малювали тільки пейзажі.
Вам знадобиться
  • - папір
  • - ластик
  • - простий олівець
Інструкція
1
Спочатку намалюйте на папері окружність.
2
Потім окружність прямою лінією поділіть навпіл.
3
Проведену вертикальну лінію розділіть на три частини: перший розподіл зобразите у вигляді точки або штриха, а на другому поділі проведіть лінію до перетину з кордоном окружності.
4
З горизонтальної лінії, що перетинаються з окружністю, вниз проведіть вертикальну лінію, перпендикулярно якої проведіть горизонтальну лінію про перетинання з лінією, що ділить окружність навпіл.
5
Паралельно отриманої горизонтальної лінії проведіть ще одну лінію з точки перетину лінії, що ділить окружність навпіл. Ці лінії сприяють збереженню пропорцій.
6
Далі проведіть лінію з центру кола до перетину з вертикальною лінією, потім розділіть її на три рівних відрізка.
7
Після цього накресліть лінію під нахилом з точки перетину другої горизонтальній лінії з окружністю до другого поділу на першій проведеної лінії, а потім зітріть першу лінію.
8
Третю лінію, розташовану внизу, спочатку поділіть навпіл, а потім на дві або три частини. З точки першого поділу накресліть дві похилі лінії паралельно один одному, а потім трохи вище так, щоб відстань між лініями було однаковим.
9
Після цього зітріть другу вертикальну лінію, щоб вона не заважала надалі.
10
Далі з точки перетину з колом другий похилій лінії, проведеної зліва, проведіть допоміжну лінію, що сполучає цю точку з другим поділом, а потім намалюйте ще одну лінію, що сполучає точку перетину третьої похилій і перший розподіл.
11
Після цього вертикальну лінію зітріть. З точки перетину першої похилій лінії проведіть лінію вертикально, довжина якої дорівнює висоті малюнка.
12
Після цього домалює з точки перетину, що знаходиться вгорі, в ліву точку перетину лоб, а за допомогою допоміжних ліній - щелепа і ніс.
13
Далі намалюйте губи, а трохи вище третьої проведеної під нахилом лінії - брови і очі. Дотримати симетрію допоможе вертикальна лінія, проведена на самому початку. Шию і вухо зобразите за допомогою вертикальної і похилій ліній.
14
На завершення роботи намалюйте волосся. Потім всі допоміжні лінії зітріть. Малюнок готовий.