Як продати поштову марку. де можна продати марки в кургані.

Колекціонування марок може бути не тільки захоплюючим, але і вигідним у фінансовому відношенні заняттям. Якщо ви є власником колекції марок, то можете в один прекрасний момент опинитися сидячим на «золотом кургані». Вирішивши продати марку або всю колекцію, вивчіть ціни на ринку і навчитеся вести переговори.
Інструкція
1
Ретельно перевірте вашу колекцію, щоб з'ясувати, якими марками ви володієте. Зберіть докладну інформацію про марки - це допоможе встановити їх орієнтовну цінність. Великою підмогою можуть стати відповідні каталоги марок. Зробити аналіз слід ще до того, як ви вирішите шукати потенційного покупця на цей екзотичний товар.
2
Проконсультуйтеся з фахівцем в області колекціонування, щоб визначити максимально точну ціну і перевірити справжність примірників. Сьогодні можна знайти професійних експертів та оцінювачів на деяких сайтах. Звернення до фахівця допоможе вам прийняти зважене рішення про продаж марки. Враховуйте, що вартість конкретного екземпляра в чому визначається його збереженням. Пом'ята або пошкоджена марка поступається в ціні іншим екземплярам.
3
Приступайте до пошуку потенційних покупців. Найкраще місце для пошуку - антикварний магазин. Ви також можете розмістити рекламу на сайтах інтернет-аукціонів. Іноді хороший результат можна отримати, давши оголошення у місцевій газеті. Перегляньте також всі доступні вам джерела на предмет виявлення людей, охочих придбати окремі види марок або колекції цілком.
4
Встановивши коло потенційних покупців, проаналізуйте, якщо це можливо, їхні минулі покупки, з'ясуйте смаки та уподобання. Звертайте увагу на середню ціну, яку вони заплатили за свої минулі покупки. Така інформація зазвичай міститься на сайтах аукціонів, де є сторінки профілів потенційних покупців. Не виключено, що цих людей зацікавлять саме ті марки, які ви готові виставити на продаж.
5
Настає етап переговорів з потенційним покупцем. В переговорах використовуйте ту інформацію, яку вам вдалося почерпнути з відкритих джерел про ваші марках і про покупця. Посилайтеся на оцінку експертів. Будьте готові до того, що доведеться торгуватися. Якщо покупець пропонує завідомо неприйнятну ціну на ваш товар, не бійтеся йому відмовити. Нерідко, зустрівшись з вашим відмовою, щирий цінитель марок все-таки віддасть перевагу піти на поступку і прийме пропоновані вами умови.