Як влаштовуватися на роботу.

Людині, яка шукає роботу , важливо не тільки знайти потрібну вакансію, але і отримати її. Для цього потрібно мати освіту, що відповідає вакансії, потрібний ступінь кваліфікації, успішно пройти співбесіду і, при необхідності, конкурс. В деяких випадках присутній певний віковий ценз, і притому неважливо, який у претендента досвід роботи. Безпосереднє оформлення трудових відносин відбувається відповідно до Трудовим Кодексом РФ.
Вам знадобиться
  • Заява, трудова книжка, документ про освіту, документ про кваліфікацію, медична книжка, якщо вимагає специфіка роботи.
Інструкція
1
Якщо вам пропонують написати резюме про себе, то послідовно вкажіть всі утворення, які ви маєте, роки закінчення вузів, всі посади, які ви займали, і на яких підприємствах працювали. Напишіть ступінь своєї кваліфікації і час проходження курсів перекваліфікації. У додатковій інформації вказується, якими мовами ви володієте і який ступінь володіння ними (вільно, зі словником і т.д.).
2
При усному резюме потрібно все коротко і послідовно розповісти рівним тоном, не бентежачись і не висловлюючи особливих емоцій.
3
Приділіть увагу своєму зовнішньому вигляду перед співбесідою з роботодавцем. Одягніться так, як прийнято одягатися в офісі підприємства. Не надягайте нічого екстравагантного і незвичайного. Жінкам слід накласти мінімум косметики, а й зовсім без косметики приходити не варто. Парфум повинен бути присутнім, але легкий і нейтральний.
4
На співбесіді ведіть себе природно. На всі питання відповідайте ввічливим впевненим тоном. Стиль спілкування має бути діловий. Не хвилюйтеся, розслабтеся.
5
На питання про зарплату називайте реальну суму, яку ви б хотіли отримувати. Не потрібно говорити, що вас влаштує будь-яка зарплата. Часто на цій ноті співбесіду закінчується з незадовільними результатами для здобувача. Роботодавці вважають, що той, хто хоче багато одержувати, багато чого коштує.
6
Ну і останнє - про безпосередній працевлаштуванні. Потрібно надати трудову книжку, диплом, посвідчення про кваліфікацію, написати заяву. В деяких випадках, якщо підприємство має специфічну спрямованість, і медичну книжку.
7
Роботодавець укладе з вами трудовий договір і випустить наказ. Потім ознайомить вас з посадовою інструкцією і з технікою безпеки. Після цього можна приступати до роботи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=alEO9BBJhGc