Як виростити розсаду будинку.

Деякі види овочевих та квіткових культур висаджувати у відкритий грунт потрібно вже подращенную, інакше вони просто не встигнуть визріти, або урожай буде невеликим. Садити розсаду потрібно залежно від виду рослини, терміни вказують на пачках з насінням, тому помилитися буде складно. Ретельно вивчіть рекомендації на обороті упаковки і приступайте до посадки.
Інструкція
1
Землю можете купити або набрати в городі. Але краще зупиніть свій вибір на покупний. У ній містяться всі необхідні мінеральні добавки, які покращують ріст розсади, роблячи її міцною і здоровою. Городня земля виснажена і нормальної розсади може не вийти.
2
Насипте землю в торф'яні горщики або ящички. Вирощувати рослини зручніше, звичайно, в горщиках, при висадці в грунт не потрібно турбувати кореневу систему рослини, тим самим скорочуючи час на приживання в новому грунті. Насипавши землю в ємність, не забудьте трохи полити її теплою водою. Якщо земля сильно пухка, постеліть зверху серветку, щоб насіння не поплили занадто глибоко.
3
Якщо ви будете пікірувати рослини, то густо посійте. Але можете відразу розсадити насіння на відстані 7-15 см. Один від одного, так ви зможете заощадити на купівлі насіння, адже їх знадобиться набагато менше. Зверху насіння присипте тонким шаром землі.
4
Після посадки акуратно полийте і поставте ящички на сонячну сторону вашого будинку на вікно або стіл. Для додаткового освітлення використовуйте лампи денного світла.
5
Якщо розсада слабка, купите будь-яке комплексне добриво. Але не перестарайтеся, молоді рослини слабкі і якщо ви трохи збільшите рекомендовану дозу, вони можуть загинути. При дотриманні дозування розсада почне швидше рости, а стовбур стане товщі.
6
Щойно на вулиці стане тепло, і пройде загроза заморозків, висадіть рослини у відкритий грунт. Тримати розсаду будинку більше покладеного терміну не потрібно, позитивно результату від цього не буде.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YhqOAv9QOhY