Як видалити запах від поту на одязі.

Пот - природне очищення організму від токсичних речовин, тому він має неприємний запах . Яскраво виражений аромат піт набуває після вживання алкоголю, шкідливих продуктів і при деяких захворюваннях. Є й схильність: деякі люди практично не потіють, а інші, навпаки, мучаться від надмірного виділення рідини крізь шкірні покриви. Видалити запах з одягу буває дуже складно, але все-таки можливо.
Інструкція
1
Додавайте трохи більше норми прального порошку при пранні речей. Якщо ви перете в машинці-автомат, попередньо застіривать проблемні зони на тканини вручну з використанням господарського або спеціального мила з назвою «Антіпятін».
2
Натріть звичайної харчовою содою пахви на речах і дайте їм трохи отмокнуть. Після чого просто виперіть річ з використанням звичного миючого засобу. Цей спосіб допоможе не тільки усунути запах , але і видалити жовтизну з речей.
3
Додавайте дві столові ложки кухонної солі при кожному пранні в основний відсік пральної машинки. Якщо ви перете в тазу, покладіть 1 ст. ложку. Можна використовувати і морську сіль, різниці немає. Речі, випрані з додаванням солі, значно м'якше після висихання.
4
Якщо нічого не допомагає, періть спочатку на попередній програмі, а потім на основний. Особливо спітнілі речі замочуйте в тазику, а вже потім періть на машинці.
5
При пранні білих речей використовуйте відбілювач, а ось для кольорових оптимальним варіантом буде кисневий плямовивідник. Купити ці кошти можна в будь-якому господарському магазині і за доступною ціною.
6
Останнім полоскання додавайте кондиціонер, але і він не врятує, якщо ви погано простирали запах поту. Намагайтеся не заношувати речі і міняти їх щодня. Не забувайте і про дезодорант.
Корисна порада
Не намагайтеся замаскувати запах поту туалетною водою або дезодорантом, ефект буде нетривалим.