Як зв'язати гачком шапку для дитини. в'язання гачком шапки зимові для дітей.

Ви можете подарувати дитині тепло в холодну пору року не тільки тоді, коли купуєте йому шапку в магазині, але і тоді, коли в'яжете її вручну. Шапку, пов'язану маминими руками, дитина буде носити з набагато більшим задоволенням, а ви будете впевнені в тому, що дитині тепло і затишно. Зв'язати теплу шапочку на дитини трьох-п'яти років з об'ємом голови близько 50 см можна за один вечір.
Інструкція
1
Підготуйте матеріали - вам буде потрібно 70-100 гр. вовняних ниток і гачок потрібного розміру. Шапочка в'яжеться напівстовпчиками з накидом. Щоб зв'язати такий стовпчик, зробіть один накид на гачок, а потім введіть гачок в петлю і витягніть її, після чого простягніть петлю на гачку через всі нитки одночасно.
2
Зв'яжіть вісім повітряних петель і замкніть їх в кільце. Обв'яжіть їх вісьмома напівстовпчиками з накидом, після чого починайте в'язати другий ряд, подвоюючи кількість петель. В кожному наступному ряду робіть прибавки по шість петель, щоб полотно розширювалося, формуючи основу для шапки.
3
В'яжіть по спіралі і додавайте петлі в різних місцях, щоб коло виходив рівномірним, без стяжок і воланів. Пров'яжіть 10-11 рядів і коли діаметр кола складе 18 см, перестаньте додавати петлі і в'яжіть без надбавок ще 18 рядів. Шапка почне набувати правильну форму.
4
Розділіть шапку на чотири частини - передню, задню і дві бічні. Ці бічні частини, в кожній з яких буде по 17 петель, стануть вушками шапки. Пров'яжіть кожне з вушок - в першому ряду зв'яжіть 17 петель, після чого починайте збавляти по 2 петлі в кожному наступному ряду.
5
Зв'яжіть дев'ять рядів. Потім пров'яжіть залишилися чотири стовпчики, щоб вийшла стрічка для зав'язок довжиною 20 см. З іншого боку шапки точно так же пров'яжіть другий вушко з зав'язкою.
6
Потиличну частина шапки обв'яжіть стовпчиками без накиду, пропускаючи 3-4 петлі, щоб задня частина полотна злегка стяглася. Це допоможе краще закрити потилицю дитини в холодну погоду.
7
На чотири пальці лівої руки намотайте якомога більше шарів вовняної нитки. В середині перев'яжіть в'язку ниткою і розріжте зовнішні краї намотування. Отриманий помпон пришити до маківці шапки.