Як пов'язати спіральки.

Речі, в'язані гачком, виглядають ще незвичніше і красивіше, якщо майстриня прикрашає їх різними візерунками і декоративними елементами, які також можна провязивать гачком, вплітаючи ці елементи в стандартне в'язане полотно. Декоративні в'язані спіральки здатні урізноманітнити і прикрасити будь-який виріб - шапку, шарф, светр або бере. В'язати такі спіральки досить легко.
Інструкція
1
Візьміть пряжу середньої товщини і гачок №2. Зв'яжіть ланцюжок повітряних петель потрібної довжини, додайте три петлі підйому, а потім пров'яжіть 4-5 стовпчиків з накидом в кожну петлю ланцюжка. Вив'язуючи полотно, закручуйте ряд стовпчиків по спіралі навколо ланцюжка повітряних петель.
2
Чим більше стовпчиків з накидом ви пров'яжете в кожну повітряну петлю, тим пишніше і об'ємніше буде ваша спіраль. Прикрасьте кількома такими спіралями замість бахроми дитячий шарф, щоб зробити його оригінальніше.
3
Прикрасити спіральками можна не тільки шарф, а й шапку - наприклад, ви можете зібрати з спіралей пензлик, помістивши її замість помпона або розмістити спіральки на берете. Починайте в'язати бере в звичній і стандартною техніці - наберіть на гачок чотири повітряних петлі і замкніть їх в кільце.
4
Пров'яжіть по спіралі плоский круг, додаючи петлі, від середини денця. Зв'язавши коло діаметром 23-28 см, пров'яжіть рівну смугу шириною 3-7 см без надбавок.
5
Потім пров'яжіть ще одну смугу, збавляючи петлі, пров'язуючи вісім разів по два виворітних стовпчики з одним накидом і загальною вершиною, поки внутрішня окружність берета не збіжиться з обхватом голови.
6
В кінці обв'яжіть край берета шістьма рядами стовпчиків без накиду. Після того як бере буде пов'язаний, пров'яжіть дві спіральки на дванадцяти петлях. В'яжіть по чотири стовпчики з одним накидом в кожну петлю ланцюжка, а потім готові спіральки пришийте до виробу.