Як дізнатися, на що у дитини алергія.

Алергія являє собою досить поширене захворювання. Однак часто під цим терміном розуміють харчову непереносимість, яка в міру дорослішання дитини і дозрівання травної системи проходить сама собою. Під алергією розуміється чутливість людини до певних речовин, званим алергенами. Виявити їх рекомендується якомога в більш ранньому віці, оскільки алергія може розвиватися. У підлітків і дорослих вона дуже важко піддається лікуванню.
Інструкція
1
Харчова непереносимість, яка представляє собою алергію на продукти харчування, зустрічається практично у кожного дитини. Причин її безліч: спадковість, слабкий імунітет, порушення термінів введення прикорму. Саме тому необхідно дотримуватися правил введення нових продуктів в раціон малюка.
2
Нову їжу краще пропонувати в ранкові години, щоб протягом дня бачити реакцію дитини. Бажано, щоб перерви між введенням різних видів прикорму становили не менше 3-4 днів. В цей час потрібно уважно стежити за стільцем, а також шкірними покривами малюка. Якщо ви помітили будь-які зміни, необхідно виключити даний продукт на деякий час. Поступове введення прикорму легко допоможе виявити той чи інший продукт, що викликає алергію.
3
На жаль, іноді алергія не виявляється відразу. Часом реакція виникає через деякий час, тиждень або навіть місяць. В цьому випадку батькам необхідно виключати з раціону один продукт за іншим, спостерігаючи за станом здоров'я дитини. У такій ситуації виявити алерген набагато важче, оскільки нагромадившись в організмі, він не виводиться за короткі терміни.
4
Виявити, на які продукти у дитини алергія, звичайно, складно, але цілком під силу батькам. А от визначити алергію на домашній пил, пилок рослин, шерсть тварин самостійно практично неможливо. Для цієї мети проводяться спеціальні алергічні проби. У маленьких дітей для цього береться на аналіз кров з вени. При цьому його роблять, коли немає загостреної реакції на алерген, інакше результат може виявитися хибним.
5
Старшим дітям алергопроби проводять наступним нашкірний тест. Для цього на область передпліччя наносять різні алергени у вигляді крапель. А потім роблять невелику подряпину і спостерігають за реакцією організму. Зазвичай дана процедура займає 20-30 хвилин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=W4HkgmBwCMU