Як збити температуру після щеплення. Як правильно збивати темпнратуру після щеплень.

Дуже часто організм дитини реагує на щеплення підвищенням температури. Що робити мамам в цьому випадку? Лікарі-педіатри сходяться на думці, що збивати температуру нижче 38,5 градусів не варто. Це природна реакція організму на антигени, що містяться у вакцинах. Температура може триматися від 3-х годин до півтори доби. Якщо протягом 2-х днів температура не знижується - зверніться до лікаря.
Інструкція
1
Полегшити стан малюка можна немедикаментозними засобами. Не в якому разі не кутати дитину в ковдру. Навпаки, зніміть весь зайвий одяг. Знизити температуру на 1-2 градуси допоможе обтирання холодною водою. Так, процедура неприємна, але дуже дієва.
2
Якщо температура вище 38,5 градусів, дитині необхідно дати препарат, що містить парацетамол. Це може бути сироп або свічки. Їх дія різна. Сироп всмоктується в кров дуже швидко і починає діяти через 15-40 хвилин. А свічки починають працювати через 1-3 години, тому їх має сенс ставити на ніч. Якщо ви не можете збити температуру у немовляти протягом 3-6 годин, обов'язково зверніться до лікаря або викличте бригаду швидкої допомоги. Пам'ятайте, що у маленьких дітей висока температура може викликати судоми, тому не відкладайте медичне втручання.
3
Протягом трьох днів до щеплення давайте дитині антигістамінні препарати. Це дозволить підготувати організм крихти до прийняття вакцини і знизить можливість алергічних реакцій. Перед застосуванням медикаментів обов'язково проконсультуйтеся з лікарем. Тільки він може призначити ті або інші ліки.
4
В день щеплення обов'язково приведіть дитину на обстеження до дільничного лікаря. Доктор виміряє температуру, послухає сердечко і дихання малюка. Не забудьте, щеплення можна лише абсолютно здорових дітей. При найменшій підозрі на застуда, відмовтеся від вакцинації до повного одужання.
5
Вакцини для щеплень постійно удосконалюються. Доктора працюють над усуненням побічних ефектів, і користі від щеплення набагато більше, ніж шкоди. Тому, вирішуючи, чи потрібна обов'язкова вакцинація вашій дитині, спирайтеся не тільки на думки негативно налаштованих матусь в інтернет-форумах. Будь-які ваші сумніви може розвіяти лікар-імунолог, грамотно і чітко розповівши, з чого складається та чи інша вакцина і яку дію вона надає на організм дитини.