Як пришивати ґудзики на пальто.

Вирішивши самостійно пришити ґудзик на пальто , знайте, що для цього існує спеціальна техніка. Найголовніше, щоб гудзик було зручно застібати і розстібати. Тому її не можна пришивати щільно до тканини. Але й слабо пришита гудзик так може швидко відірватися.
Інструкція
1
Для початку підберіть товсту голку з великим вушком. Нитка, якою буде пришита гудзик, повинна бути схожою по товщині нитки плетіння тканини.
2
Відріжте від котушки нитку, приблизно 50 сантиметрів. Всуньте нитку в голку, вирівняйте обидва її кінця. Обмотайте нитку пару раз навколо вказівного пальця і зав'яжіть вузлик. Нижче вузлика залиште близько 0,5 сантиметра нитки.
3
Тепер приступайте до пришивання. Між тканиною і гудзиком помістіть сірник. Робіть кожен стібок з різних сторін сірники, туго натягуючи нитку. Всього стібків має бути близько десяти.
4
Заберіть акуратно сірник. Голку виведіть між тканиною і гудзиком і обмотайте нею нитки під ґудзиком кілька разів. Має вийти щось на зразок стеблинки. Потім введіть голку через стеблинка в тканину і повторіть цю операцію кілька разів.
5
Виведіть нитку на виворітну сторону тканини. Ображати нитку і зав'яжіть її в міцний вузлик. Відріжте зайві нитки. Тепер ваша гудзик надійна пришита.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=k5l_gX7zcdg
Навчитися пришивати гудзик - простіше простого. І нехай спочатку ви ісколете по недосвідченості всі пальці голкою, зате потім ви будете робити це на раз-два.

Треба сказати, що існує навіть 2 методу пришивання ґудзиків. При білизняному способі нитки притискають гудзик впритул до тканини, при декоративному - гудзик залишається наче на ніжці з ниток.

  1. Але для початку всуньте нитку в голку. Нитка не повинна бути занадто короткою. А голка для тонких тканин не повинна бути товстою, інакше вона зіпсує або порве матеріал. Зауважте вузол на нитці знизу розміром достатнім, щоб той не прослизав крізь волокна тканини.
  2. Просмикніть голку з внутрішньої сторони матеріалу на тому місці, де повинна бути ґудзик, і витягніть нитку. Нанизайте через отвір гудзик і пустіть голку в інший отвір.
  3. Простягніть голку в тканину, поки ґудзик не встане на своє місце. Потім повторюйте все вище описане, поки ґудзик не буде міцно триматися на тканини. Зауважте вузол з внутрішньої сторони матеріалу і обріжте нитку. У випадку з «двухдирочнимі» гудзиками все ясно. Якщо у гудзики отворів чотири, то просмикувати через них нитку можна паралельним або перехресним способами.
  4. Різниця з декоративним методом тільки в тому, що під гудзик потрібно покласти сірник. Коли гудзик буде пришита, витягнете сірник і оповте «ніжку» залишилася ниткою. Після можна робити завершальний вузлик з внутрішньої сторони.