Як малювати качок. малюємо каченят і качку.

Прогулянка з дитиною в парк може стати справжньою дослідної експедицією, якщо замальовувати по дорозі все цікаве, що попадеться на очі. Але до експедиції треба готуватися. Наприклад, зробивши кілька прогулянок без усякої дослідницької мети і навчившись малювати те, що може стати в нагоді і під час казкового подорожі - звірів, птахів, рослини. В найближчому водоймі напевно є качки. Можна з них і почати.
Інструкція
1
Урок малювання почніть з розглядання картинок. Подивіться, на які геометричні фігури схожі частини тіла качки. Тулуб пливе качки являє собою овал. Голова у птиці теж овальна, шия не надто товста і середньої довжини. У качки трикутний хвостик. Коли вона пливе, лапи знаходяться під водою, тому їх не видно.
2
Почніть малювати з тулуба. Намалюйте овал. Він по довжині повинен бути більше, ніж по ширині. Однак, якщо ви потім зберетеся малювати каченяти з мультфільму, овал необхідно буде «поставити» вертикально або похило.
3
Намалюйте шию. Вона трохи нагадує високу тонку трапецію з округленими підставами. Пам'ятайте тільки, що трапеція не повинна бути занадто довгою, інакше у вас вийде не качка, а гусак. У пливе качки шия трохи відхиляється назад.
4
Намалюйте голову. У каченяти голова за розміром майже дорівнює тілу, у дорослої качки вона значно менше, приблизно 1/3 розміру тулуба. Дзьоб качки - досить довгий прямокутник з округленим краєм або овал. Можна навіть зробити два прямокутника, розбіжні з однієї точки, наче дзьоб у неї розкритий.
5
На голові намалюйте круглий очей. Другий око не видно, бо качка знаходиться до вас боком. Крильце ви теж бачите тільки одне. Його і намалюйте. Його можна просто позначити лінією, паралельної нижньої лінії тулуба.
6
Намалюйте що-небудь потрібне для качки. Це можуть бути хвилі або очерети з сидять в них жабами. Розфарбуйте картину. Починати розфарбовувати краще з великих поверхонь - наприклад, неба і води. Якщо ви малюєте аквареллю, великі поверхні можна покрити за допомогою губки. Потім розфарбуйте качку, намагаючись не заходити за лінії. Лінії можна буде злегка підкреслити тонким пензлем, кольоровими олівцями або крейдою.
Зверніть увагу
На картинках для розглядання повинні бути зображені качки в різних положеннях.
Корисна порада
Замість картинок можна подивитися комп'ютерну презентацію. Корисні й мультфільми, в яких є «качині» персонажі »Уперше малюйте качку тонким олівцем, щоб можна було виправити огріхи.