Як дізнатися ріст дитини.

Практично всі батьки, які очікують появи малюка на світ, уявляють, як він буде виглядати. Деякі завдяки ультразвуковим дослідженням навіть могли бачити обличчя малюка до народження. Але ніякі дослідження не можуть дати відповіді на питання: «Якого зростання буде ваша дитина?»
Вам знадобиться
  • калькулятор
  • портняжная стрічка або ростомір
Інструкція
1
Завдяки деяким дослідженням можна з деякою часткою ймовірності розрахувати ріст вашого дитини в майбутньому. Для цього всього лише і потрібно: дізнатися ріст мами і тата, та потрібну формулу. Таких формул кілька, але всі вони дають у підсумку практично однаковий результат. Уявімо їх. Всі розрахунки проводяться в сантиметрах.
2
Вважаємо за формулою: до зростання папи додаємо зростання мами, отримане число ділимо навпіл. Щоб дізнатися ріст хлопчика, до отриманого результату додаємо п'ять. Якщо ж очікуєте дочку, то від вихідної суми відніміть п'ять сантиметрів. (Деякі дослідники пропонують замість 5 сантиметрів число 6,5).
3
Існує ще одна формула, по якій також можна визначити зростання вашого малюка, коли він виросте. Хлопчачий формула виглядає наступним чином: зростання мами помножити на 1,08, потім додати зростання тата й отримане число розділити на 2. Формула для дівчаток виглядає дещо інакше: зростання батька множимо на 0,923, додаємо зростання мами і отримане число також ділимо на 2.
4
Звичайно, всі ці підрахунки не дадуть стовідсотково точний результат. Але ви будете мати уявлення про те, як буде виглядати ваша дитина в майбутньому. Адже давно відомо, що на зріст людини впливає багато фактори.Во-перше, генетична схильність. Якщо всі жінки в роду з покоління в покоління невисокого зростання , то і донька не буде велеткою. Вона переросте свою маму щонайбільше на п'ять-сім сантиметрів. Хлопчик буде приблизно такого ж зростання , як всі його дідуся, дядька, ну і звичайно батько. По-друге, на зріст людини чимале значення надає географічне середовище. Давно відомо, що жителі південних країн завжди відрізнялися невисоким зростом. Тоді як жителі північних країн набагато вище своїх побратимів, що живуть в жарких странах.В-третє, не останнє місце займає правильне раціональне харчування. Давно доведено, що для вироблення гормону зростання необхідно вживати в їжу достатню кількість продуктів, що містять білок. Постійне психологічне напруження знижує рівень гормону зростання . Іноді зростання дитини сповільнюється або, навпаки, малюк стає помітно вище своїх ровесників. Це обумовлено надлишком або нестачею гормону зростання . І це вже серйозне захворювання, яке при своєчасному виявленні піддається лікуванню.