Як взяти відпустку за свій рахунок.

У будь-якого співробітника можуть виникнути обставини, коли необхідно взяти відпустку за свій рахунок без збереження заробітної плати. Його можна брати не більше ніж на 30 днів у поточному році в сумарному співвідношенні і правильно оформляти.
Інструкція
1
Якщо співробітник бере відпустку за свій рахунок і сумарно цей відпустку перевищує 14 календарних днів, то цей час зі стажу виключається, а черговий відпустку можуть надати на місяць пізніше.
2
Для оформлення відпустку а співробітник повинен письмово попередити роботодавця заздалегідь (за два тижні), написати заяву про необхідність піти у відпустку , вказати причину, дату початку і закінчення відпустку а за свій рахунок.
3
В екстрених випадках заява про надання відпустку а без збереження зарплати можна написати за один день до майбутнього відпустку а.
4
Далі слід почекати, поки роботодавець не розгляне заяву співробітника і не поставить на ньому свою резолюцію.
5
Роботодавець видає наказ про надання співробітнику відпустку а без змісту. Він випускається уніфікованої форми № Т-6.
6
Відомості про відпустку е за свій рахунок вносяться в особисту картку уніфікованої форми № Т-2.
7
Тільки за заявою співробітника можуть надати не більше 30 календарних днів у поточному році. Якщо з якихось причин людині потрібен додатковий відпустку понад 30 календарних днів, то його можуть надати тільки за наявності документів підтверджують поважну причину.
8
Якщо в відпустку за свій рахунок йде керівник підприємства, то він має на цей період призначити наказом особу яке виконуватиме його обов'язки. Це потрібно для підписання юридично значущих документів в період відсутності уповноваженої особи.