Як зробити медові льодяники. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Медові льодяники пом'якшують хворе горло, смачні і корисні. Як і звичайні льодяники, які роблять з цукру, медові льодяники роблять з вареного сиропу. Він твердне при охолодженні, зберігаючи ту форму, яку він прийняв у рідкому стані. Приготування льодяників може здатися складним процесом, але для цього потрібно всього лише помішувати сироп і стежити за температурою.

Для початківця кондитера є кілька порад, щоб спробувати.

Для того щоб зробити медові льодяники, вам буде потрібно:

- деко;

- пергаментний або вощений папір;

- каструля з товстими стінками;

- 200 г цукру;

- 65 г меду;

- 2 столові ложки води;

- мірна склянка;

- дерев'яна ложка;

- харчової термометр;

- 2 чайні ложки лимонної есенції;

- мірний кухлик;

- палички для льодяників.

1. Покрийте деко шаром пергаментного або вощеного паперу. Поставте деко в таке місце, де він буде під рукою.

2. Покладіть мед, воду і цукор в каструлю. Поставте на плиту на середній вогонь. Нагрівайте суміш, постійно помішуючи, поки все кристалики цукру не розчиняться.

3. Прикріпіть харчової термометр до внутрішньої стінки посуду і збільште вогонь. Дайте суміші закипіти, не розмішуючи і не чіпаючи каструлю. Продовжуйте кип'ятити, поки температура не досягне 150-155 ° С. Суміш повинна бути прозорого лимонно-жовтого кольору.

4. Приберіть каструлю з вогню і налийте суміш в жаростійкий мірну чашку або ківш. Швидко додайте лимонну есенцію за допомогою дерев'яної ложки.

5. Кладіть кульки гарячої суміші на підготовлений піднос. Намагайтеся надавати їм якомога більш округлу форму, і щоб вони були не більше 5 см в діаметрі. Розкладіть палички так, щоб один кінець лежав у майбутньому льодяники. Вкручуйте палички, щоб їх кінці були в захололому сиропі. Так льодяник не впаде з палички, коли його будуть їсти.

6. Дайте льодяникам охолонути, щонайменше, 30 хвилин, перш ніж прибирати їх з таці. Оберніть кожен льодяник у вощений папір або плівку, щоб зберігати.