Як побудувати будинок красиво.

Побудувати будинок - не просто. Побудувати красивий будинок - не просто подвійно. Щоб звести дійсно красивий будинок варто зробити акцент на плані споруди, а також на матеріалах. Ну і, звичайно, не можна забувати про фахівців - будівельників.
Інструкція
1
Сьогодні в моді природність і повернення до природи, до коріння. А що може бути природніше для Росії, ніж традиційна російська хата. Багато вибирають останнім часом саме такі проекти, адже дерево, що застосовується для такого будівництва, екологічно чисте, нешкідливе і цілком доступне. Для того, щоб звести дійсно красивий будинок в російській стилі, варто використовувати такі елементи як дерев'яні розписні стулки, високий ганок та інше. І звичайно, не забудьте скласти дуже точний план, без якого будівництво буде важким випробуванням.
2
Якщо мова вже йде про будівництво красивого будинок а в російській стилі, то варто вибрати дерево в якості основного будівельного матеріалу. При цьому ми радимо вам використовувати клеєний брус, який дуже легкий у роботі й не вимагає ґрунтовного фундаменту, який буде тільки вистаїваться півроку.
3
Для початку залийте фундамент. При цьому, якщо ви вибрали клеєний брус, він може бути і не дуже товстим. Згідно з планом почніть зведення стін. Клеєний брус і в цьому плані дуже вигідний матюкав, адже його використовувати зможе навіть самий непросунутої будівельник.
4
Якщо говорити про дах, то тут краще вибрати черепицю, яка хоч і коштує дорожче, але за стилістикою до будинок у-хаті підійде більше. Що ж стосується вікон, то віддайте перевагу ПВХ, однак, не простим білим, а стилізованим під дерево. Також можна придбати вікна, виконані з клеєного бруса.
Зверніть увагу
Не економте на матеріалах, адже навіть самі професійні фахівці не зможуть побудувати дійсно гарний будинок з неякісного матеріалу.
Корисна порада
1. Дерев'яний будинок-хата по стилю підійде далеко не кожному - враховуйте це! 2. Крім вірного проекту будинку дуже важливо, щоб його зведенням займалися будівельники-професіонали, якщо вам самим це не під силу.