Як збільшити ліміт кредитки.

Найчастіше необхідність в отриманні додаткових коштів по кредитній карті може виникнути тоді, коли доступний ліміт вже вичерпаний. У даній ситуації банки пропонують послугу збільшення ліміт а кредитної картки. Залежно від банку, що надає таку послугу, умови можуть бути найрізноманітнішими.
Інструкція
1
Щоб збільшити ліміт кредитної картки через інтернет, необхідно написати відповідну заяву із зазначенням додаткових деталей і причини, по якій є необхідність у збільшенні ліміт а кредитки. Як правило, термін розгляду банком такої заяви становить від 2 до 5 днів.
2
Для збільшення ліміт а кредитної картки можна звернутися з усною заявою в банк, зателефонувавши за телефоном гарячої лінії. Мінусом такого звернення є великий ризик відмови банку в наданні даної послуги.
3
Якщо ви є власником кредитної картки нетривалий час або у вас були прострочені платежі, швидше за все, банк відмовить вам у збільшенні ліміт а по кредитній карті.
4
Щоб отримати великий ліміт по кредитній карті вам необхідно крім заяви надати в банк ще й пакет документів. Самий основний і вагомий документ - довідка про доходи з місця роботи, яка оформляється або за формою роботодавця, або за формою банку. Залежно від розміру середнього заробітку банк і визначає суму ліміт а для кожного позичальника індивідуально. Другим, не менш важливим документом, є довідка, що підтверджує наявність постійної реєстрації. Це необхідно для того, щоб банк у разі заборгованості міг легко знайти свого клієнта. Зрозуміло, в банк потрібно буде надати і документ що засвідчує особу позичальника (паспорт). За бажанням банк може попросити надати додаткові документи: водійське посвідчення, страхове свідоцтво обов'язкового пенсійного страхування, документ на володіння нерухомістю та інші.
Корисна порада
Чим більший пакет документів ви зможете надати, тим більше шансів отримати необхідний ліміт по кредитній карті.