Як відкрити піцерію. розрахувати собівартість піци.

Відкриваючи піцерію , слід досконально вивчити продукт, на якому будете спеціалізуватися. Краще, звичайно, відвідати Італію - батьківщину піци. Тільки так можна зрозуміти, чому слід віддавати переваги європейської борошні з сильною клейковиною, а випікати - виключно в дров'яної печі.
Вам знадобиться
  • Приміщення, обладнання, бізнес-план
Інструкція
1
Знайдіть приміщення з хорошою прохідністю. З технічних аспектів акцентуйте увагу на можливості установки великий дров'яної печі. Ця піч буде «серцем» вашої піцерії. Зонується приміщення, розділивши на зал, кухню, підсобні приміщення і офіс. Складіть план-проект і повну специфікацію меблів та необхідного обладнання.
2
Запросіть шеф-кухаря. При наймі фахівця особливу увагу звертайте на місця попередньої роботи. В ідеалі ваш шеф-кухар повинен бути італійцем - носієм кулінарних традицій регіону, або принаймні, довгий час проживати в Італії. Якщо залучити такого шеф-кухаря можливості немає, шукайте претендента з хорошим досвідом роботи в російських закладах аналогічного формату. Не економте на витратах, необхідних для залучення - від шеф-кухаря в більшій мірі залежить успіх вашої майбутньої піцерії.
3
Розробіть рецептури. Як правило, традиційні види піци в російських піцеріях сусідять з авторськими. У яку сторону буде перевага (і чи буде) - вирішувати тільки вам. З традиційних піц в меню повинні бути присутні такі види як «Маргарита» - з моццареллой і помідорами; «Чотири сиру» - з моццареллой, пармезаном і двома м'якими традиційними сирами; «Прошутто» - з шинкою. Також можна ввести в меню піцу з білими грибами, піцу з сардинами та вегетаріанську піцу. Всі інші страви - теж на ваш розсуд. Найчастіше крім піц в піцеріях пропонуються пасти і легкі салати.
4
Продумайте асортимент холодних і гарячих напоїв. А також складіть барний лист. Класичне супровід до піци - вино. Але наші гості із задоволенням п'ють і горілку. Кавова карта закладу може бути невеликий: еспресо, капучіно, рістретто і американо цілком достатньо. Додайте до цього списку два-три види чаю: чорний, зелений і фруктовий. Вийде цілком гідне меню, щоб відкрити хорошу піцерію .
5
Оформляйте зал піцерії з переважанням класичних італійських мотивів, можна навіть в етнічному ключі. Не перестарайтеся з деталями, вони відволікають від головного - віртуозної майстерності пиццайоло. Він буде крутити тісто, поки воно не стане настільки тонким, що можна буде без допомоги скалки зробити основу для вашого головного блюда - відмінною італійської піци, випеченої в дров'яної печі.
Зверніть увагу
Піца, приготована в газовій духовці або навіть пароконвектомате - профанація. Без дров'яної печі ви не отримаєте якісний продукт.
Корисна порада
Вибираючи борошно, звертайте увагу на час, який буде йти на расстойку тесту. Борошно з сильною клейковиною вимагає більшої тривалості цього етапу.