Як зшити лежанку для кішок. Як зшити м'який будиночок для кішки.

Кішки дуже люблять спати і робити це можуть майже 20 годин на добу. Навіть затяті авантюристи не можуть втриматися і не подрімати годинку. Улюбленим місцем у будинку є ліжко, але не завжди на ній дозволено спати вусатих-смугастого, адже залишається шерсть на постільному. Постіль приваблює кішок не чим іншим як своєю м'якістю, тому вони її і вибирають в якості зручною лежанки. Якщо зшити м'який килимок, пухнастик стане спати на строго належним йому місці, але не завжди.
Інструкція
1
Візьміть м'яку тканину. Необхідна кількість матеріалу підбирайте, виходячи з розмірів кота, лежанка повинна бути більше за розміром на 20-30 см. Під час сну тварини приймають різноманітні пози, і якщо вони будуть скочуватися з м'якою лежанки на підлогу, то і спати вони віддадуть перевагу в іншому місці.
2
Відріжте два квадрата потрібного розміру, наприклад: кіт 50 см в довжину, відповідно підстилка повинна бути приблизно 70 на 70 см. Можете зробити круглу форму, для цього закруглите куточки.
3
Тепер прошийте по лівій стороні дві частини матеріалу, але не забудьте залишити невеликий отвір, адже потрібно буде підкласти всередину ще й поролон. Акуратно виверніть на праву сторону і подивіться якість роботи, якщо все влаштовує, приступайте до подальших дій.
4
Ви можете покласти всередину лежанки холофайбер або звичайний поролон, який можна купити в господарському магазині за доступною ціною. В залишений отвір вставте поролон або покладіть інший наповнювач.
5
Акуратно прошу не прошите місце. Збийте лежанку і постеліть туди, де ваш кіт найчастіше відпочиває в денний час. Не можна гарантувати, що нова підстилка доведеться пухнастиків до душі, він може її навіть не помітити.
Корисна порада
Якщо у вас є стара подушка, якої ви не користуєтеся, дістаньте з неї частину наповнювача і прошийте розпороти місце. Використовуйте її як лежанки для кота.