Як зробити тримач для напоїв для мотоцикла.

Тривалі поїздки на мотоциклі - веселе і активне проведення часу. Часто мотоциклісти та їх пасажири відчувають спрагу, але воліють не зупинятися. Зручніше возити напій з собою. На деяких мотоциклах передбачена спеціальна підставка, на інших же - ні.

На щастя, маючи невеликий набір інструментів, ви можете встановити на свій мотоцикл держатель для напоїв, щоб не страждати від спраги під час довгих поїздок.

Для того щоб зробити тримач для напоїв для мотоцикла, вам знадобиться:

- куплений в магазині держатель для склянок;

- штатив для камери або GPS з кріпильною скобою;

- довгий гвинт;

- суперклей;

- інтернет.

1. Виберіть розмір держателя для напоїв, який вам потрібен. Вони бувають від найменших (для картонних стаканчиків) до великих (для похідної гуртки). Тримачі можна знайти в різних магазинах, в тому числі автомобільних, продуктових, а також в кіосках на заправках. Ви також можете пошукати в інтернеті магазини, в яких продаються аксесуари для велосипедів, і де можна знайти також деталі для мотоциклів. У багатьох з таких магазинів напевно знайдуться власники для напоїв, які можна прикріпити до вашого мотоциклу.

2. Знайдіть досить довгий гвинт, щоб він міг пройти крізь штатив для камери або GPS, і прикрутіть штатив до паливного баку. Використовуйте штатив або скоби, яка відповідає вигину паливного бака. Такі кріплення і штативи можна купити в більшості магазинів електроніки або фотомагазинів. Вставте тримач для склянки в кріплення або штатив і закріпіть його суперклеєм.

3. На маленькі мотоцикли та скутери встановлювати тримач для склянок потрібно посередині керма. Також використовуйте довгий гвинт при закріпленні штатива або кріплення, але намагайтеся не зачепити якісь дроти. Вставте тримач для склянки в кріплення і закріпіть суперклеєм.