Як здавати аналіз сечі дитини.

Наші малюки перебувають під наглядом лікарів-педіатрів з самого моменту народження. Для повного обстеження організму необхідно систематично здавати різні аналізи , до яких належить і здача сечі.
Інструкція
1
З дітками грудного віку проблем зі збору сечі зазвичай не виникає. Досить трохи полити водичкою або подути на низ животика і малюк вже пісяє. Головне - вчасно підставити стерильну баночку. Іноді у дівчаток потрапити не виходить потрапити в ємність. Тут можна піти на хитрість: приготуйте заздалегідь глибоку тарілку, обдайте її окропом. Потім виконайте все процедури - полили на животик, подули. Потім просто підставляєте тарілку під дитини і все - сеча на аналіз зібрана.
2
Для дітей від півроку і старше, яких насилу можна утримати на місці, є інший спосіб. З ранку, коли малюк тільки прокинувся, наклейте на його статеві органи спеціальний мочеприемник. Це стерильний гіпоалергенний мішечок, придбати який можна в будь-якій аптеці. Зазвичай діти пісяють через 5-10 хвилин після пробудження. Як тільки резервуар наповнитися, відкріпите його від малюка і перелийте вміст в баночку.
3
З дітьми, вже привченими до горщика, проблем виникнути не повинно. Малюки ходять в туалет часто і сечу для аналізу вийде зібрати досить швидко.
4
Головне - пам'ятайте прості правила, що застосовуються до дітей будь-якого віку: - Сечу для аналізу потрібно збирати відразу після пробудження дитини від сну. Це обумовлено тим, що ранкова сеча накопичувалася в організмі дитини протягом ночі і стала більш концентрованою. А це необхідно для достовірного результату аналізів; - Перед збором сечі обов'язково добре підмийте дитини з дитячим милом і витріть чистим рушником. Особливо ретельно це потрібно робити дівчаткам. Вагінальні виділення здатні істотно спотворити результати аналізів; - Баночку для збору аналізу необхідно ретельно прокип'ятити (не менше 5 хвилин) або купити спеціальний стерилізований контейнер в аптеці; - Ємність з сечею потрібно доставити в поліклініку не пізніше 3-х годин після збору.
5
Дотримання цих нескладних умов дозволить вам отримати достовірні результати аналізів. Але навіть якщо лікар виявив відхилення від норми, панікувати відразу не варто. Здайте сечу ще раз. Швидше за все, все буде в порядку.