Як закрити папку.

Базові знання, вміння та навички роботи на персональному комп'ютері просто необхідні сучасній людині. Найчастіше ці знання засновані на простих, але дуже важливих фундаментальних діях, таких, наприклад, як закрити папку або згорнути вікно, а також багатьох інших. Але, що робити, якщо доступ до папки потрібно обмежити паролем? Про те і про інше розповідається в цій статті.
Вам знадобиться
  • Кнопки «Закрити» і «Згорнути», папка «Властивості папки», архіватор, програми по установці паролів.
Інструкція
1
Для того, щоб просто закрити папку , неважливо, порожню, або в якій містяться файли, слід виконати кілька легких дій. Знайдіть верхній правий кут вікна папки. Там є три кнопки. Вам знадобляться дві крайні.
2
Натисніть кнопку, на якій зображений хрестик, щоб повністю закрити папку . Якщо вам потрібно тимчасово згорнути, а потім знову розгорнути папку , то клацніть по кнопці з рискою. Ці дві операції можна також виконати за допомогою клавіатури: закрити - Alt + F4, згорнути - Alt + Пробіл, згорнути всі вікна - Win + M.
3
Якщо ви хочете заборонити загальний доступ до папки паролем, то зайдіть в меню «Пуск», «Панель управління» і відкрийте папку «Властивості папки». З'явиться нове вікно, де вам потрібно буде перейти по вкладці «Вид». Зніміть галочку напроти пункту «Використовувати простий спільний доступ до файлів». Далі натисніть «Застосувати» і «ОК».
4
Клацніть правою кнопкою миші по тій самій папці, яку необхідно закрити паролем. З'явиться додатковий список-меню. Виберіть пункт «Властивості», розділ «Безпека», і зніміть галочку з «Заборонити повний доступ». Тепер вхід в вашу папку буде доступний тільки для певного кола осіб, або тільки для себе-коханого. Решта ж користувачі будуть бачити напис «Доступ до папки заборонений».
Зверніть увагу
Багато програм одночасно створюють один пароль на всі папки. Закрити кожну папку окремим паролем можна, в простій і багатомовної програмі Hide Folders XP.
Корисна порада
Ви дізналися лише основні способи, як закрити папку, але є й інші методи, що дозволяють не тільки закрити, але і захистити папку від випадкового стирання. Це використання архіватора WinRar і програм по установці паролів на папки, таких як FolderGuardPro, FolderX, Lock Folder, Hide Folders XP, Access Administrator.
При перевстановлення операційної системи або зміну формату диска з FAT 32 на NTFS може з'являтися помилка при відкритті папок і файлів. Часто це виникає, коли ви намагаєтеся відкрити папку, створену в попередній версії Windows.
Інструкція
1
Виконайте наступні дії, щоб відкрити папку з відмовою доступу. Перевірте дозволу для папки, це можна зробити так: викличте контекстне меню на потрібній папці, виберіть пункт «Властивості». Перейдіть у вкладку «Безпека», виберіть розділ «Групи або користувачі", клацніть по потрібному імені користувача, щоб відобразити наявні дозволу. Для того, щоб відкрити папку, до якої закритий доступ, встановіть дозвіл на читання. Далі клацніть по кнопці «Застосувати».
2
Зайдіть в систему під обліковим записом «Адміністратор», щоб отримати доступ до закритої папці. Далі клацніть по кнопці «Пуск» для переходу в головне меню, виберіть «Мій комп'ютер». Перейдіть в меню «Сервис», виберіть опцію «Властивості папки», перейдіть у вкладку «Вид». Встановіть прапорець біля пункту «Простий загальний доступ до файлів", клацніть по кнопці «ОК».
3
Завантажте систему за допомогою диска LiveCD. В завантажившись операційній системі всі папки будуть доступні. Відкрийте папку із закритим доступом, скопіюйте все, що в ній міститься, в нову папку, бажано її створити на іншому диску або навіть на флешці.
4
Якщо в папці є інші папки, вони теж можуть бути заблоковані, для їх вмісту теж необхідно створити нові каталоги. Переносите тільки файли з них. Видаліть всі старі папки, а нові необхідно назвати по-іншому, ні в якому разі не присвоюйте новим теках старі імена. Перезавантажте систему, завантажити з жорсткого диска. Тепер ви зможете відкрити каталог із закритим доступом.
5
Виконайте перевірку вашої системи на віруси, так як помилка з доступом до папки може виникнути через такі вірусів, як Virus.VBS.Small.a та інших. Перевірте реєстр, а саме розділ розділі HKEY LOCAL MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/Windows NT/CurrentVersion/Winlogon, значення параметра Userinit повинно бути таким: system32/userinit.exe.
6
Відкрийте диски вашого комп'ютера в програмі «Провідник», попередньо в «Свойствах папки» включите відображення прихованих елементів. Перегляньте диски і перевірте, чи немає на них файлу autorun. ****. Якщо знайдете такий файл, видаліть його і перезавантажте систему.