Як перевірити роботу турбіни.

З метою підвищення потужності мотора виробники автомобільного транспорту оснащують двигуни турбінами, які працюють як турбонаддув або турбокомпресор. Вихід з ладу вказаного вузла призводить до різкого зниження динаміки автомобіля, що робить дискомфортним його подальшу експлуатацію.
Вам знадобиться
  • - електронний сканер.
  • - спеціальний манометр.
Інструкція
1
За функціонування всіх систем сучасних двигунів відповідальність покладена на електронний блок управління, який розташований в салоні автомобіля, за передньою панеллю.
2
Сигнали з різних датчиків надходять в зазначений блок, і його програма, на основі отриманих даних, коригує роботу систем. Про роботу турбіни сигнал на ЕБУ надходить з датчика тиску повітря у впускному трубопроводі, який з'єднаний з колектором гумовою трубкою. Зверніть на даний фактор особливу увагу, трохи пізніше розповімо про це детальніше.
3
Перевірка працездатності турбіни зводиться до проведення досліджень на діагностичному обладнанні спеціалізованого автоцентру. З цією метою до відповідного роз'єму автомобіля приєднується кабель електронного сканера, який після запуску мотора видасть інформацію про функціонування всіх систем двигуна. У тих випадках, коли сканер повідомляє про несправності турбіни, не варто втрачати оптимізм - це далеко ще не «вирок».
4
Як показала практика, відмова турбіни в роботі в більшості випадків відбувається з вини порушення герметичності з'єднання трубки датчика тиску повітря з впускним колектором. Огляньте уважно трубку і, виявивши на ній потертості або тріщини, замініть її.
5
Вдобавок, турбіна може відключитися через засмічення отвору у впускному колекторі, діаметром всього один міліметр, через який повітря надходить до датчика тиску. Прочистите його.
6
Щоб підтвердити або спростувати показання сканера остаточно, від датчика тиску повітря від'єднується трубка і до неї приєднується спеціальний манометр. З акумулятора на кілька хвилин зніметься кабель маси (обнуляем дані ЕБУ), а після його підключення двигун запускається і по манометру перевіряється нагнітається тиск повітря, рівне 0,6 - 0,8 атм. Якщо тиск присутній - турбіна справна. В іншому випадку вона піддається заміні або відновлювального ремонту.
Зверніть увагу
Слід пам'ятати, що по закінченні декількох секунд, протягом яких блок управління не отримуватиме сигнал від датчика (отсоединен), він відключить турбіну.