Як перевірити форсунки дизеля. Як перевірити роботу форсунки.

Простота і надійність дизельного двигуна допускають його експлуатацію досить тривалий час, не турбуючи власника порушенням регулювань в паливній апаратурі, яка складається з: насоса, що підкачує низького тиску, паливного насоса високого тиску і форсунок. Останні компоненти системи упорскування палива є найбільш слабкою ланкою в цьому ланцюзі. І не дивно, адже саме форсунки несуть найбільше навантаження під час роботи мотора.
Вам знадобиться
  • - електронний сканер,
  • - стенд для перевірки і регулювання паливної апаратури.
Інструкція
1
Дизельні двигуни старого випуску обладналися паливним насосом високого тиску (ТНВД), у якого кількість секцій безпосередньо залежало від числа циліндрів в моторі. Кожна секція ТНВД забезпечувала паливом форсунку конкретного циліндра.
2
Завдяки впровадженню електронного управління системою впорскування, нові двигуни (CDI) стали оснащуватися мотор-форсунками, відкриття розпилювача в яких відбувається по команді процесора. Таким чином, у майстрів відпала необхідність в установці кута випередження запалювання, і мотор став набагато простіше в обслуговуванні.
3
Ознаками, що свідчать про порушення в системі подачі палива, є поява чорного диму у відпрацьованих газах. Підвищена задимленість стає наслідком неповного згорання паливної суміші, що подається в циліндр форсункою.
4
Затягувати з проведенням ремонту після появи перших подібних ознак, ні в якому разі не можна. Тому в найкоротший термін на автомобілі необхідно відвідати автоцентр і пройти діагностику. В ході сканування сервісний інженер визначить несправність за допомогою тестера.
5
Якщо збій стався в електричній частині мотор- форсунки , то міняється її кроковий двигун. Але в тих випадках, коли електронні компоненти функціонують в нормальному режимі і без збоїв, все форсунки демонтуються з двигуна і доставляються до фахівця з ремонту паливної апаратури, який перевірить на стенді їх механічну частину і, в разі виявлення несправних розпилювачів, замінить їх.
6
Відтепер автомобілісту необхідно своєчасно проводити заміну паливного і повітряного фільтрів, і його автомобіль зуміє подолати не одну сотню тисяч кілометрів без ремонту.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Tr_zqst6aRo
В процесі експлуатації автомобіля з інжекторним двигуном форсунки системи безпосереднього вприскування палива в циліндри під впливом високих температур і домішок, які у бензині, закоксовуються і вимагають очищення. Періодичність якої цілком залежить від якості заправляють у бак нафтопродуктів.
Вам знадобиться
  • - медичний шприц,
  • - технічний ацетон - 2 л.
Інструкція
1
Існує, як мінімум, два способи раскоксовкі форсунок. Один з них не передбачає демонтаж інжекторів з двигуна, другий, більш якісний, передбачає їх вилучення з моторного відсіку і подальшу очистку окремо від силової установки за допомогою різних пристосувань.
2
Щодо першого способу очищення форсунок від відкладень, то в даному випадку вона здійснюється за допомогою спеціальної присадки в паливо, що додається в бензобак перед заправкою машини на АЗС. З приводу зазначеного методу більшість експертів висловлюються, і не без підстав, негативно.
3
На користь другого способу чистки професіоналами висуваються чотири аргументи: - індивідуальний підхід до кожного пристрою упорскування, - візуальний контроль над технічним станом форсунок на всьому протязі процесу, - дефектованіе кожної деталі, як інжекторів, так і ущільнювальних кілець; - видалені частинки коксу з розпилювачів не потрапляють в циліндри двигуна.
4
Як розчинник твердих, що не згорілих речовин, в ході промивки розпилювачів застосовується очищувач карбюратора або технічний ацетон.
5
Незважаючи на те, що в спеціалізованих автоцентрах для очистки форсунок застосовується високотехнологічне обладнання, дану процедуру можна здійснити і в домашніх умовах з використанням підручних засобів, а результат буде не гірший, ніж у професіоналів.
6
Найпростіший спосіб промивки інжектора виконується за допомогою медичного шприца об'ємом 5 кубиків і вище. Його наконечник, призначений для насадки голки, подрезается таким чином, щоб він щільно входив в отвір подачі палива форсунки .
7
Очищення зазначених деталей паливної системи починається з попереднього замочування протягом півгодини всіх інжекторів в ванночці з ацетоном.
8
Після того як форсунки «откіснут» в шприц набирається розчинник і його вміст продавлюється через інжектор. Процедура почергово проводиться з кожною деталлю доти, поки факел розпилювача не почне дрібнодисперсним (у вигляді туману).
Зверніть увагу
Існують і більш складні способи розглянутої процедури із застосуванням ультразвукової пральної машинки, з підключенням напруги на форсунку для імітації її робочого процесу.