Як удобрити дерева.

Плодові дерева в саду необхідно удобрювати. Тоді навесні вони будуть радувати вас своїм яскравим цвітінням, а ближче до осені ви зберете рясний урожай. Перед висадкою саджанців грунт удобрюють мінеральними й органічними добривами. Наступне внесення поживних речовин роблять через пару років, все залежить від родючості грунту.
Вам знадобиться
  • - лопата
  • - мінеральні добрива
  • - органічні добрива
Інструкція
1
Закладають добрива під дерева декількома способамі.Внесеніе добрив по окружності.Расстеліте п/е плівку на рівній поверхні. Викопайте канавку навколо дерева. Її глибина повинна бути не менше 35 см, а за шириною не менше півметра. Вийняту землю помістіть на плівку. Змішайте її з мінеральними або органічними добривами. Збагаченої грунтом засипте канавку і зарівняти
2
ямковий внесення удобреній.Сделайте 7 - 10 ямок на невеликій відстані від стовбура плодового дерева. При копанні ставте лопату променем до стовбура, щоб не перерубати коріння. Глибина ямки - не менше 50 см. Заповніть поглиблення добривом і засипте землею.
3
Підгодовуйте дерева азотними добривами в період розвитку молодих листочків і пагонів. При нестачі азоту листочки набувають жовтуватого або червонуватого забарвлення, можуть рано опасть. Азотні добрива вносять навесні.
4
забезпечувати потреби дерев в калії. При калійної недостатності плоди будуть поганої якості. Під дерева вносите мінеральні добрива з калієм або деревну золу. Золою підгодовуйте в будь-який час року.
5
Восени робіть підгодівлю дерев фосфорними добривами. Фосфор впливає на смакові якості плодів і на їх подальшу схоронність. Найбільше фосфор вимагається дерева м ранньою весною і на початку осені. Закопуйте фосфорні добрива глибше.
6
Органічні добрива (гній, перегній, гнойова жижа) вносите під дерева восени. Гній або перегній повинні бути перепрілими. Не можна удобрювати дерева свіжим гноєм. Підгодівлю гноївкою здійснюйте після рясного поливу або дощу. Слідкуйте, щоб добрива не потрапляли на листочки і гілочки.
7
Висаджуйте рядом с дерева ми вику і овес. Грунт навколо дерев не повинна бути «голої». Коли зеленная маса зацвіте, скосите її і подрібніть. Розкладіть в пристовбурної області дерев, присипте землею і поливайте.
Корисна порада
Плодові дерева вимагають посиленої підгодівлі, поживні суміші забезпечать не тільки високий урожай цього року, а й допоможуть дереву в закладці свіжих пагонів і бруньок.