Як зробити підмотку до спідометра. схема підмотки тахографа.

підмоткою спідометра - це процедура, яка дозволяє збільшити показники лічильника шляху. У неї багато й інших назв: крутілка, намотування, моталка. Спочатку за допомогою підмотки перевірялася працездатність одометра, а в деяких ситуаціях і спідометра. Зараз найчастіше її застосовують для змотування кілометражу. Це не є чимось незаконним, а в деяких випадках це просто необхідно. Виконати підмотку можна різними способами, але сам сенс залишається незмінним.
Інструкція
1
підмоткою застосовна до всіх спідометр, у яких датчик швидкості в основі має датчик Холла з трьома висновками. Поміняйте фазу, яка йде на спідометр і тахограф, з фазою тахометра. Для цього способу потрібен працюючий двигун, і це не дуже вигідно. Дуже високий ризик того, що відбудеться вихід з ладу приладів і навіть загоряння.
2
Придбайте електричну підмотку , яка є безшумної і займає мало місця. У таких подмоток хороша регулювання швидкості. Підключіть її в діагностичний роз'єм автомобіля. Але пам'ятайте, що даний спосіб можна застосувати не на всіх автомобілях.
3
Найпростіші електронні підмотки мають три дроти, які монтуються в проводку. Вимкніть провід, який йде зі штатного датчика швидкості. Два дроти підключаються до живлення: «плюса» і «мінуса», а третій - сигнал на спідометр. Тут намотування є тимчасовою і знімною, тому «врізку» в проводку краще робіть в непомітному місці.
4
Для постійного використання підключіть позитивний і негативний проводи підмотки в будь-який зручний місце в машині. Решта два дроти приєднаєте в розрив сигнального проводу, який з'єднує спідометр і коробку передач.
5
Цим ви досягнете відключення датчика швидкості при включеній підмотуванні. Тепер можете безбоязно використовувати підмотку в будь-якій ситуації: в русі, на стоянці. Конфліктів системи бути не повинно.