Як малювати крейдою.

Багато діти і батьки в певні моменти шукають нові полотна для своєї творчості, не знаючи, що малювати крейдою можна не тільки на асфальті. Це дуже захоплююче і цікаве заняття.
Вам знадобиться
  • Бажання навчити дитину малювати крейдою.
Інструкція
1
На асфальте.Рісовать крейдою на асфальті дуже легко, крихітка в цьому розбереться і сам. Ваше завдання поставити адекватні для віку дитини завдання. Приміром, для малюка 4-5 років підійдуть прості малюнки - сонечко, кружечок, хмаринка. Діткам же постарше можна запропонувати намалювати і більш складні картинки, а також класичні класики. Головне, при малюванні крейдою на асфальті, - це стежити за довжиною мілка, щоб малюк не подряпався.
2
Малюємо крейдою на бумаге.Мелкамі також можна малювати і на папері. Картини будуть виходити дуже ніжними і цікавими. В якості полотна ви можете взяти шматок шпалер. Прикріпіть його дужками до дошки і покажіть малюкові, як водити крейдою по ньому. В принципі, навчити дитину малювати крейдою на папері можна навіть в 2-3 роки. Від вас вимагається постійна присутність і контроль. Щоб малюнок крейдою на папері вийшов більш насиченим, вам також доведеться придбати крім крейди охру і вугілля. Не забудьте зафіксувати малюнок лаком для волосся, коли ви закінчите творіння. При цьому стежте, щоб він не потрапив на малюка.
3
Малюємо крейдою на дошці або мебелі.Некоторая меблі дуже вдало витримує випробування крейдою , а тому ви цілком можете обрати її для свого і малюка творчості. Такий малюнок на меблів в дитячій, безсумнівно, пожвавить кімнату, а коли він набридне, його з легкістю можна замінити іншим. Крім меблів, ви також можете помістити в кімнаті дитини спеціальну дошку і малювати крейдою на ній.
4
Не обмежуйте дитину в малюванні крейдою . Навчіть малювати не тільки ними, але і власними ручками і пальчиками, попередньо розфарбувавши їх крейдою в будь-який колір.
Корисна порада
Для творчості малюка, особливо зовсім маленького, вибирайте якісні крейда.