Як поміняти спідометр.

Неможливо уявити собі автомобіль без спідометра . Він не тільки є прикрасою приладової панелі, але і зберігає нерви, гроші і наше здоров'я, а іноді і життя. Спідометр - це прилад, який вимірює швидкість руху і довжину пройденого шляху. Без нього навіть досвідченому водієві не обійтися - адже визначити швидкість «на око» дуже складно. Як і всі прилади, спідометр іноді виходить з ладу і вимагає заміни.
Інструкція
1
Акуратно розберіть приладову панель в автомобілі. Зазвичай пластиковий корпус кріпиться на декількох саморезах і засувках. Розкрийте цю конструкцію і трохи потягніть на себе, щоб витягнути проводку. Від'єднайте ззаду всі дроти, щоб залишилися висіти одні штекери. Запам'ятайте які дроти куди приєднуються.
2
Зніміть прозоре скло, яке закриває прилади на панелі. Зазвичай воно кріпиться на засувках а не на саморезах. Будьте акуратні - засувки можуть легко зламатися та тоді потрібно заміну скла. Потім зніміть рамку, в якій є отвори під прилади. Протріть її сухою чистою ганчіркою, стежачи за тим, щоб не залишилося розлучень і пилу.
3
Переверніть приладову панель до себе задньої стороною. Візьміть в руки викрутку і акуратно відкрутіть тонкі гвинтики, за допомогою який спідометр кріпиться до корпусу панелі. Зазвичай таких гвинтиків чотири. Зніміть несправний спідометр і відкладіть в сторону. На дозвіллі вивчіть його пристрій.
4
Візьміть новий спідометр, приєднаєте його до корпуса приладової панелі. Встановіть все в зворотному порядку. Вся робота займе у вас порядку півгодини. Ретельно перевірте підключення проводів. Після цього заведіть машину і випробуйте спідометр в дії на дорозі.