Як прибрати з холодильника неприємний запах. Як усунути запах в холодильнику.

В холодильнику , в силу його герметичності, може скупчуватися неприємний запах. Перед миттям холодильника необхідно вимкнути його з розетки. Витягнувши всі продукти, розкладіть їх на столі і зробіть ревізію. Видаліть що зіпсувалися, решта перекладіть в контейнери з кришкою або загорніть в харчову плівку.
Вам знадобиться
  • - харчова сода
  • - тазик
  • - ганчірочки або губки
  • - ватяні палички
  • - яблучний оцет
  • - лимон
  • - активоване вугілля
Інструкція
1
Витягніть з холодильника все полки як зсередини, так і з дверцят. В пазах може скупчуватися грязь, випромінюєш неприємний запах. Промийте всі полички у ванній миючим засобом. Розставте на розкладеному рушник стікати і сохнути.
2
Содовий раствор.Налейте в маленький тазик теплу воду. Насипте в нього пару столових ложок харчової соди. Ганчірочкою або губкою, змоченими в розчині, ретельно протріть всю внутрішню поверхню холодильника , не забудьте про дверцятах. Окремо протріть отвір для зливу води. При необхідності скористайтеся ватяними паличками.
3
Оцтовий раствор.Смешайте в тазику теплу воду з яблучним оцтом. Візьміть рідини в пропорції 2: 1. Промийте всю внутрішність холодильника .
4
Вода з лимонним соком.Намочіте ганчірку під краном. Видавіть на неї кілька крапель лимонного соку з половини лимона. Не перестарайтеся. Лимонний сік потрібен тільки для запах а. Сам сік може залишити липкий наліт на стінках і дверцятах. Протріть ганчірочкою холодильник.
5
Нашатирний спірт.Пріменяйте нашатирний спирт тільки в крайньому випадку. Приберіть з кухні своїх домочадців. Капніть нашатир на мокру губку і вимийте холодильник, якщо ніякі інші засоби не допомогли позбутися запах а. Залиште дверцята холодильника відкритою. А самі вийдіть з кухні на пару годин.
6
Вставте полички в вимитий і висушений холодильник. Проробіть одну із профілактичних заходів для запобігання появи неприємних запах ів.
7
Насипте у пластиковий стаканчик харчову соду і поставте його в дверцята холодильника . Можна насипати соду на блюдце і поставити на скляну поличку.
8
Купіть в аптеці кілька упаковок з активованим вугіллям. Подрібніть таблетки і пересипте їх на блюдце. Розмістіть на полиці в холодильнику . Вугілля прекрасно поглинає різноманітні запах і.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5KKgL8iMBL8
Зверніть увагу
Якщо у вас холодильник старої моделі, промийте шланг, по якому стікає конденсат.
Корисна порада
В магазинах продаються спеціальні освіжувачі повітря для холодильників.
Досить часто в домоведенні виникає питання, пов'язане з усуненням неприємного запаху в холодильнику . Для цієї мети є досить багато пристосувань. Також можна використовувати побутову хімію або ж прислухатися до народних методів.
Інструкція
1
Перед тим як почати експлуатацію холодильника, потрібно добре його вимити. Для цього скористайтеся спеціально розробленої побутовою хімією або ж звичайними продуктами, які напевно є в кожному будинку. Добре усуває будь запахи оцет. Його необхідно розбавити наполовину з водою, а потім рідиною протерти всі внутрішні ділянки холодильника.
2
Добре підходить для виведення запаху розчин горілки і води. Також досить часто застосовують нашатир. В даний момент в спеціалізованих магазинах можна купити спеціальний поглинач запаху. Можна навіть знайти поглинач запаху у формі яйця. Його легко можна помістити в спеціальну комірку в холодильнику .
3
Спеціальний поглинач запахів виготовляється на основі просочених вугіллям матеріалів. Деревне, а також активоване вугілля вважаються відмінними поглиначами запахів. Добре видаляє неприємний запах харчова сода. Потрібно тільки чашки з цим продуктом поставити на всі полки холодильника.
4
Добре вбирає будь запахи чорний хліб. Необхідно тільки нарізати його маленькими кубиками і розкласти на полицях. Замінити чорний хліб можуть рисові зерна. Вони також добре допомагають при боротьбі з неприємним запахом.
5
Якщо ви вирішили використовувати лук і часник, то майте на увазі, що запах вони можуть перебити тільки на деякий час. Також аналогічні властивості є у базиліку та кориці.
6
Досить часто люди використовують для усунення неприємного запаху в холодильнику апельсинові та лимонні кірки. Також можна з лимона зробити відмінний поглинач, який не поступатиметься магазинному поглиначу. Для цього просто потрібно лимон розрізати вздовж на дві половинки, видалити м'якоть, насипати туди соду, рис або ж покласти шматочки чорного хліба. Міняти лимон необхідно раз на тиждень. В іншому випадку він сам буде причиною поганого запаху.