Як витягнути зростання. заняття плавання збільшують зріст.

Витягати зростання , а вірніше кісткові і сполучні тканини, можна як у домашніх умовах, так і в стаціонарі. На оперативне втручання йдуть деякі, так як реабілітація після нього тривала, та й болюча. А ось витягнутися на кілька сантиметрів буде корисно не тільки людям бажаючим стати вище, але і всім в цілях виправлення хребта і поліпшення тонусу м'язів.
Інструкція
1
Спіть на жорсткому ліжку і низькій подушці. Під час сну відбувається расправление тіла і збільшення зростання а, правда до вечора все повертається на свої місця. Але все-таки при регулярному сні на жорсткому, хребет стає рівніше, завдяки чому ви виграєте в зростання е кілька сантиметрів.
2
Плавання добре збільшує зростання . Запишіться в басейн, але ходити туди потрібно не менше трьох разів на тиждень і займатися активними водними вправами, а не п зростання про в'ялитися в чистенькій водичці. Краще проконсультуйтеся з тренером, щоб вам порадили, що і як потрібно робити, щоб домогтися якнайшвидшого результату.
3
Всі вправи, спрямовані на розтяжку сполучних тканин, збільшують зростання . Займіться регулярним підтягуванням на турніку, роблячи це щодня. Можете також віджиматися, бігати і робити те, що вам більше подобатися. Головне займатися розвитком м'язової тканини.
4
Під час вправ добре харчуйтеся. Можете купити протеїнові коктейлі, які будуть постачати організм усім необхідним для здоров'я. Ви повинні отримувати максимум корисних речовин з їжі, але це не говорить про те, що потрібно їсти жирні продукти. Збалансоване п'ятиразове харчування без зайвого вживання жирів і вуглеводів - оптимальний варіант.
5
витягатися вправи можуть спровокувати утворення мікротріщинок в кістковій тканині, тому приймайте комплекс вітамінів або кальцій в таблетках. Замінити це молочними продуктами не вийде, адже не кожна людина може вживати їх щодня у великих кількостях.
Корисна порада
Зростання збільшується не відразу. Позитивний результат ви помітите не менше ніж через 2-3 місяці регулярних фізичних вправ.
Уповільнення або припинення зростання людини може викликатися різними факторами, частіше це наслідок поганого харчування, генетичної схильності або результат шкідливих звичок. Збільшити зростання, використовуючи домашні методи можна, але не варто сподіватися на велику додаток, зазвичай воно дорівнює близько 1-2 см на місяць і, то якщо кісткова тканина ще не зовсім сформувалася.
Інструкція
1
Підсильте харчування. Їжте більше білкової їжі, але не забувайте і про крупи і овочах. Пийте молоко, їжте сир, який так багатий кальцієм. Свіжі фрукти добре позначаються на здоров'ї і збагачують організм вітамінами, які необхідні для гарного зростання . Якщо ви нераціонально харчуєтеся, приймайте синтетичні аналоги вітамінів і мінералів.
2
Зробіть турнік і регулярно підтягуйтеся. Починайте по 3-5 раз за один підхід, повторюйте вправу кілька разів в день. Вправи розтягнутий суглоби і м'язи, за рахунок цього і відбудеться збільшення зростання . Добре не тільки підтягуватися, а й віджиматися, качати прес, присідати й бігати. Робіть ті вправи, які вам найбільше подобаються.
3
Приймайте кальцій. Його можна купити в аптеці або зробити з шкаралупи свіжих яєць. Зі шкаралупи видаліть внутрішню плівку і подрібніть чисті шкарлупки на кавомолки до утворення дрібного порошку. Приймайте по 0,5 ч ложки тричі на день.
4
Активне розподіл кісткових клітин відбувається в період міцного сну, тому приділіть увагу його якості. Іноді ріст припиняється в період стресів, недосипання і при великих фізичних навантаженнях. Постарайтеся розслабитися і проспати не мене 6:00 за ніч. Спіть на рівній і жорсткій ліжка, за ніч хребет і кістки будуть не тільки відпочивати, але й виправлятися.