Як провести день народження на природі. День народження на природі ідеї.

Коли настає літо, хочеться якомога більше часу проводити на природі . Відрізняючи ідея - відзначити день народження на свіжому повітрі. Діти і дорослі будуть раді повеселитися на травичці, а святкові частування здадуться особливо смачними.
Інструкція
1
Перш за все, потрібно визначитися з транспортом і відповідно, з кількістю речей. Якщо ви плануєте їхати з ночівлею, то знадобляться намети, теплі ковдри, предмети особистої гігієни та інші корисні речі. Для невеликої одноденною вилазки можна взяти тільки підстилки або складні стільці і пару пледів на випадок раптової прохолоди. Обов'язково подбайте про достатню кількість одноразового посуду і серветок і скатертини.
2
Ідеальним частуванням на природі вважається шашлик. До нього можна взяти овочі, зелень, легкі бутерброди і улюблені вами перекуси. Не забудьте про питну воду і соках, адже на спеці так хочеться пити. Діти можуть пожувати сухе печиво або сухофрукти. Не беріть із собою цукерки: вони можуть розтанути на сонці і до того ж викликають спрагу.
3
Перебування на природі передбачає велика кількість конкурсів та ігор. Якщо ви візьмете з собою м'яч або бадмінтон, нудьгувати в цей день не доведеться. Можна організувати командні ігри або театралізовані вистави. Все залежить від уподобань вашої компанії. Обов'язково підготуйте невеликі призи, адже перемагати люблять усі.
4
Постарайтеся обмежити споживання міцних алкогольних напоїв - спека не розташовує до рясним узливань. Краще обмежитися слабким вином і водою. Веселитися можна і без алкоголю. Ближче до вечора можна вдосталь поспівати під гітару і без неї. І не важливо наскільки добре ви співаєте, в лісі і слова ніхто не скаже.
5
Перед від'їздом зберіть все сміття в сміттєві пакети і заберіть їх із собою. По дорозі викиньте їх в найближчу смітник. Залишати сліди свого перебування як мінімум неввічливо по відношенню до інших туристам. Проведіть день народження на природі з користю для себе і без шкоди для навколишнього природи і не забудьте якнайбільше фотографуватися. І тоді це свято надовго залишиться у вашій пам'яті, як найвеселіший день в році.
Зверніть увагу
День народження на природі - це особливий вид відпочинку, який має ряд істотних переваг. Він дозволяє не витрачати дорогоцінний час на приготування традиційного частування. Для святкування дня народження на природі потрібно запастись спорядженням для лісу; спорядженням для шашликів; реквізитом для конкурсів; призами та музичним супроводом.
Корисна порада
Існує безліч варіантів десертів, але для дня народження на природі можна зробити торт з солодких кукурудзяних паличок із згущеним молоком або коржики (вафельні трубочки) з тим, же згущеним молоком і не забувайте про фрукти. Розваги для гостей. Перед виїздом за місто, на місці збору всієї компанії необхідно привітати новонародженого і підкреслити його значимість в цей день, одночасно вселяючи гостям святковий настрій.