Як розділити в екселя. Як зробити табличку в екселя.

У наше століття повсюдної комп'ютеризації навички впевненого користувача офісних пакетів вже скоріше не розкіш, а необхідність. Обсяги інформації для обробки ростуть з кожним днем, і простим калькулятором тут не обійтися. За допомогою такої програми як Excel ми з легкістю зможемо обробити скільки завгодно великі обсяги табличних даних. Розглянемо операцію ділення засобами екселя (в т.ч. і масове).
Інструкція
1
Для того щоб зрозуміти принцип роботи в Excel, слід усвідомити такі основні моменти: одиниця даних в Excel - це значення, яке містить один осередок; всі операції, вироблені в Excel - виробляються саме над даними осередків; координати осередків мають вигляд : <буква><цифра>, де <буква> - позначення стовпця матриці, а <цифра> - позначення рядка матриці (напр. А1). Припустимо, у нас є два стовпці цифр, які необхідно розділити між собою. Для початку навчимося ділити одну комірку на іншу.
2
Лівим клацанням миші виділіть комірку, в яку необхідно записати результат ділення.
3
Далі клацніть лівою кнопкою миші по рядку для запису формул.
4
В виділеної рядку насамперед пишемо символ "=". Після чого лівою кнопкою миші ми клацаємо по тій комірці, яка братиме участь у розподілі. У підсумку комірці результату присвоїться значення комірки, обраної для поділу.
5
Далі в рядку записи формул після значення першого осередку (в нашому випадку це А1), поставте знак ділення (/). Втім, тут можна поставити не тільки розподіл, але і будь-яку іншу арифметичну операцію.
6
Після знака ділення виберіть другий осередок (тобто ту, на яку проводитиметься розподіл). Ви можете повторювати вищеописані кроки як завгодно довго, формуючи складові математичні обчислення. Не обов'язково обмежуватися двома осередками. Також можна використовувати дужки.
7
Після набору необхідної формули натисніть Enter, після чого осередок результату прийме значення, отримане в ході розрахунку формули.
8
Тепер припустимо, що нам необхідно зробити розрахунок для всієї таблиці. Засоби Excel дозволяють нам не писати для кожного осередку нове значення, а розрахувати все відразу.
9
Для цього клацніть лівою кнопкою миші на комірці з результатом. Далі пересуньте курсор до правої нижньої частини комірки (курсор повинен змінити свій вигляд з білого хрестика на більш тонкий чорний). Затисніть ліву кнопку миші і «протягнете» курсор до самого низу таблиці, після чого відпустіть кнопку. В результаті ми обробили всю табличку, написавши формулу всього один раз.