Як помножити корінь на число. Корінь помножити на корінь.

Ви вирішуєте шкільну задачу з математики. В процесі виконання завдання виникла необхідність помножити корінь на число. Ви не знаєте, як це зробити, корінь і число здаються вам зовсім різними категоріями. Насправді корінь - це таке ж число. Розглянемо задачу на прикладі простого квадратного кореня.
Інструкція
1
Подивіться на ваш корінь . Якщо число, записане під коренем, є повним квадратом іншого числа (1, 4, 9, 16, 25, 36, 49, 64, 81, 100, ...), витягніть корінь . Те еесть знайдіть таке ціле число, квадратом якого є число, записане під коренем. Помножте його на другий множник. Запишіть відповідь.
2
Якщо квадратний корінь не виймається, то зазвичай відповідь можна записати, просто прибравши знак множення. Виходить число, що складається з цілого числа і поруч стоїть кореня. Це означатиме, що даний корінь береться таке-то ціле число раз. Ціле число прийнято записувати зліва від кореня.
3
Якщо необхідно все число занести під корінь , зробіть наступне. Зведіть цілу частину в квадрат. Домножьте на число, що стоїть під коренем. Запишіть отримане число під коренем. Це і буде ваша відповідь.
Зверніть увагу
Квадратний корінь - це корінь ступеня 2. Якщо в задачі використовуються коріння інших цілих ступенів, змініть відповідні ступеня в алгоритмі рішення.
Корисна порада
Рекомендуємо вам частіше заглядати в підручник з математики. Там ви знайдете багато корисної і цінної інформації, яка неодмінно стане в нагоді вам у вирішенні математичних завдань.