Як зв'язати шапку-панчіх.

Зручна і модна шапка- панчіх - це універсальний головний убір на холодну пору року, який, завдяки своєму стильному зовнішньому вигляду і зручній формі, заслужив популярність і серед дівчат, і серед молодих людей. Шапку- панчіх можна придбати в магазині, а можна пов'язати власними руками. В'язана шапка заощадить вам кошти і доставить масу задоволення від творчого процесу рукоділля.
Інструкція
1
Підготуйте достатньо товсту напівшерстяну пряжу і п'ять товстих спиць. Для шапки звичайного розміру достатньо 100-150 м пряжі.
2
Починайте в'язати шапку на п'яти спицях зразок панчішної в'язки, починаючи від нижнього краю. Наберіть на дві спиці 60 петель. Збільшуйте кількість петель, якщо обхват голови перевищує 55 см, а також кількість петель потрібно збільшити, якщо ви в'яжете шапку з тонких ниток.
3
Розподіліть набрані петлі по колу між чотирма спицями. Об'єднайте їх у кільце. Тепер візьміть п'яту спицю в якості робочої і починайте в'язати полотно лицьовій гладдю по колу. Продовжуйте в'язати полотно по колу, поки ваш «носок» не досягне в довжину 30 см.
4
Верхні петлі закрийте, простягнувши через них кінець робочої нитки і затягнувши його вузлом. Зауважте вузол на виворітного стороні шапки і закріпіть кінчик.
5
Зв'язати шапку- панчіх можна не тільки спицями - її неважко в'язати в обох техніках. Якщо ви віддаєте перевагу в'язати гачком і не володієте спицями, ви легко зможете зв'язати шапку- панчіх гачком, вибравши пряжу потрібної товщини і гачок відповідного діаметру.
6
Як досвідчена, так і починаюча в'язальниця зможе зв'язати просту шапку- панчіх за вечір, а потім носити її, підвертаючи нижній край на потрібну висоту. При бажанні ви можете прикрасити шапку, пов'язати її з декількох видів пряжі різних кольорів, пришити помпон або кисть. Різнобарвна шапка порадує молоду дівчину, а однотонна і сувора добре підійде чоловікові будь-якого віку.