Як чистити праску від накипу.

Якщо ваш праска став погано відпарювати, а на тканині почали залишатися крихітні тверді грудочки, які вилітають з-під підошви праска а, значить прийшла пора очистити інструмент для прасування від накипу. Вапняні відкладення і пил забивають канальця для виведення пара. Уважно прочитайте інструкцію по користуванню праска ом. Нові моделі праска ов забезпечуються спеціальними стрижнями або фільтрами, а в інших моделях буває функція самоочищення.
Вам знадобиться
  • - Оцет 9%;
  • - Вода;
  • - Сода (1 ст. Ложка);
  • - Лимонна кислота (1ч. Ложка);
  • - Нова Противапняний касета;
  • - Засіб проти накипу;
  • - Вода.
Інструкція
1
У випадку з Противапняний стрижнями: Прочитайте в інструкції інформацію про те, як витягти стрижень з праска а. Конструкція таких праска ов передбачає, що на цьому стрижні осідає весь мінеральний наліт. Зробіть в мисці міцний оцтовий розчин в пропорції з водою 1: 1 і замочіть стрижень на годину. Накип розм'якшиться і частково розчиниться. Промийте стрижень чистою водою і встановіть на своє место.Раствор для замочування можна приготувати з соди або лимонної кислоти. Розчиніть їх у теплій воді і замочіть стрижень. Потім промийте його під краном і встановіть в праска .
2
Противапняний касети одноразові і не підлягають очищенню. Їх слід міняти приблизно раз на півроку. Звіртеся з інструкцією, яка додається до вашого праска у, замініть касету новою.
3
Праска з функцією самоочищення: Розведіть засіб проти накипу за рецептом, написаному на упаковці. Влийте розчин в резервуар праска а. Поставте праска на нагрів на повну потужність. Дайте йому два рази відключитися. Тепер витягніть вилку з розетки і йдіть з праска ом у ванну. Розташуйте підошву праска а над раковиною або ванною і включіть кнопку для очищення. Чи не обпечіться паром. Клуби пари, вириваючись з канальців, виноситимуть з собою розм'якшений вапняний наліт. Після завершення процедури очищення промийте резервуар і протоки чистою водою.
4
Другий варіант для праска ов з самоочищенням надає поступове дію. Заповніть резервуар праска а засобом від накипу, розведеним водою. Складіть старе махровий рушник у декілька шарів. Поставте на нього холодний праска з режимом «пар» і залиште на годину. Потім залийте чисту воду, нагрійте праска і кілька разів випустіть пар на рушник, промивши канальця.
Зверніть увагу
Заливайте в праску кип'ячену або пропущену через фільтр воду. Якщо ви хочете користуватися дистильованою водою, то розбавляйте її з простою водопровідною (1: 1).
Корисна порада
Якщо у вас немає засобу від накипу, зробіть оцтовий розчин або розчин з лимонною кислотою. Тільки не залишайте їх надовго в резервуарі праски. Ці розчини можуть агресивно впливати на внутрішні деталі.