Як зв'язати кулька гачком. отключен.всех послуг Мегафон.

За допомогою пряжі і гачка можна зв'язати масу різних виробів - від одягу і аксесуарів до прикрас та іграшок. Навіть якщо ви тільки почали освоювати техніку в'язання гачком , ви легко зможете зв'язати об'ємний кульку, який можна використовувати і як самостійну розвиваючу іграшку для дитини, і як основу для інших іграшок. Наприклад, на основі в'язаного кулі ви зможете зробити гірлянду для дитячого ліжечка або героя мультфільму «Сме кульку і».
Інструкція
1
Наберіть ланцюжок з чотирьох повітряних петель і замкніть їх в кільце напівстопчиком. Зв'яжіть шість стовпчиків без накиду, а потім в кожний стовпчик попереднього ряду пров'яжіть по два стовпчики без накиду. Таким чином ви додасте петлі, і у вас вийде дванадцять стовпчиків без накиду.
2
Кольоровий ниткою відзначте початок ряду - це допоможе вам надалі вважати ряди стовпчиків, визначаючи кількість додатків і убавленій.
3
У наступному ряду додавайте петлі через один стовпчик. Пров'яжіть один стовпчик без накиду в одну петлю, а в наступну петлю пров'яжіть відразу два стовпчики без накиду. Чергуйте петлі з одним стовпчиком з петлями з двома стовпчиками - у вас вийде ряд з вісімнадцяти стовпчиків без накиду.
4
У наступному ряду продовжуйте додавати петлі, щоб отримати двадцять чотири стовпчики без накиду, а потім зв'яжіть ще один ряд з тридцяти стовпчиків без накиду, додаючи петлі через три стовпчика. Зв'яжіть п'ять рядів без надбавок - ви помітите, що полотно почне звужуватися.
5
Після п'ятого ряду починайте збавляти петлі - зв'яжіть три стовпчики без накиду, пропустіть один стовпчик, а потім пров'яжіть один стовпчик без накиду. Продовжуйте в'язати, чергуючи стовпчики, поки не отримаєте 24 стовпчика без накиду. У наступному ряду продовжуйте збавляти петлі через одну, щоб отримати 18 стовпчиків.
6
В подальшому ряду зменшуйте петлі до 12 стовпчиків. У самому останньому ряду ви повинні отримати шість стовпчиків без накиду.
7
Таким чином, ваша фігура придбала форму кулі. Для того щоб ця форма зберігалася, заповніть кульку чимось м'яким - синтепоном або вовняними нитками.
В'язані кулі можна використовувати в різних цілях. Залежно від забарвлення і розміру вони можуть стати новорічними ялинковими іграшками або просто розвагою для дітей: яблуком, апельсином або колобком.
Інструкція
1
Зв'яжіть ланцюжок з чотирьох повітряних петель і з'єднайте ланцюжок в кільце з'єднувальним стовпчиком. Кожен ряд закінчуйте з'єднувальним стовпчиком, об'єднуючи ряди і починайте з 1 повітряної петлі підйому.
2
1 ряд. Вводячи гачок в центр колечка, пров'яжіть 6 стовпчиків без накиду. Відзначте ниткою контрастного кольору початок наступного ряду. Кожен наступний ряд закінчуйте з'єднувальним стовпчиком, об'єднуючи ряди і починайте з 1 повітряної петлі підйому.
3
2 ряд. Пров'яжіть 12 стовпчиків без накиду. Тобто робіть прибавку: над кожним стовпчиком попереднього ряду пров'язуйте два стовпчики без накиду.
4
3 ряд. Чергуйте один стовпчик без накиду і два стовпчики без накиду над одним стовпчиком попереднього ряду. Таким чином, в цьому ряду у вас повинно вийти 18 стовпчиків без накиду.
5
4 ряд. Чергуйте два звичайних стовпчика без накиду і два стовпчики з надбавкою. В результаті має бути 24 стовпчика.
6
5 ряд. Чергуйте три звичайних стовпчика без накиду і два стовпчики з надбавкою. Всього в цьому ряду повинно вийти 30 стовпчиків.
7
6-10 ряди. В'яжіть без додатків, тобто по 30 стовпчиків в кожному ряду.
8
11-й і наступні ряди в'яжуться з убавкамі. Для убавленія пров'язуйте стовпчик без накиду, захоплюючи не одну, а дві петлі попереднього ряду. В 11-му ряду чергуйте 3 звичайних стовпчика і 2 стовпчики без накиду з убавкі (всього 24 стовпчика).
9
12 ряд. Чергуйте 2 звичайних стовпчика без накиду і 2 стовпчики з убавкі (всього в ряду 18 стовпчиків). Після пров'язування цього чи наступного рядів найзручніше вставити в кульку наповнювач: холлофайбер, синтепон.
10
13 ряд. Чергуйте 2 звичайних стовпчик і 1 стовпчик з убавкі (всього 12 стовпчиків).
11
14 ряд. Чергуйте 1 звичайний стовпчик і 1 стовпчик з убавкі (6 стовпчиків).
12
Простягніть нитку через що залишилися в ряду петлі і затягніть.
13
Для кульки більшого розміру додайте необхідну кількість рядів з рівномірними додатками стовпчиків і така ж кількість рядів з Збавляння.