Як зробити басейн в будинку.

Особистий басейн - мрія багатьох. А головна особливість цієї мрії в тому, що вона стала цілком здійсненна при порівняно невеликих витратах для бажаючих втілити її в життя. Якщо ви зважилися на будівництво власного басейн а під вікнами вашого заміського будинку, але задається питанням як це краще зробити - ось відповідь.
Інструкція
1
Визначтеся з видом встановлюваного басейн а. Виберіть стаціонарний басейн , якщо ви хочете довічно закріпити частину площі вашої ділянки за басейн ом, або стаціонарний, якщо ви все-таки мають намір їм користуватися непостійно. Якщо ви встановлюєте басейн в цілях релаксації, а не плавання, купите вже готовий спа- басейн з вбудованими масажними функціями. Якщо ви зупинилися на масивній і довговічною стаціонарної версії, робота тільки починається.
2
Визначте підходяще місце для вашого міні-озера в залежності від розташування грунтових вод. Якщо вже на відстані одного метра з'являється вода, варто задуматися про перенесення зони купання в інше місце.
3
Розкрийте статеве покриття і зробіть поглиблення підходящого розміру під ваш басейн , якщо ви впевнені, що басейн буде знаходитися безпосередньо в домі, а не в прибудові. При бурінні ям в домі будьте вкрай обережні і уважні! При необережності допускається виникнення тріщин в домі і подальші негативні наслідки.
4
Почніть виготовлення басейн ой чаші, вона не повинна стикатися зі стінами будинку, інакше вага води буде тиснути на стіни і рано чи пізно дім "попливе". Виберіть бетон з високим коефіцієнтом водопоглинання для більшої служби споруди. Бетон заливайте в заздалегідь куплений котлован з арматурою. Бетон сохне приблизно місяць. Поливайте його зрідка водою, щоб не було ссохшиеся тріщин. Після повного затвердіння чашу можна покривати емаллю або викладати плиткою.
5
Використовуйте водостійкі матеріали протягом всієї роботи, особливо при облицюванні. Залишайте трохи більше місця між плитками, ніж при звичайній укладанні, тиск води може бути занадто сильним, і плитка почне тріскатися.
6
Проведіть шланг для відкачування і подачі води до басейн у під будинком або просто придбайте шланг і заповнюйте басейн з стаціонарного крана. Пам'ятайте, що не можна залишати брудну воду надовго в басейн е, від цього може постраждати довговічність вашого нового маленького оазису.
Зверніть увагу
Сумніваєтеся, що самому можна побудувати басейн не так надійно? Зателефонуйте в нашу компанію "Ковас" і ця проблема буде знята! На протяг багатьох років, басейни стали невід'ємним атрибутом на дачі, заміському ділянці, в будинку, сауні, лазні, на вулиці. Більшість людей не стикалися з питаннями: Як побудувати басейн своїми руками з бетону, самому в домі, на дачній ділянці?
Корисна порада
Але самої невід'ємною частиною курорту та відпочинку є басейн. Багато людей, захотівши поплавати в басейні моментально починають шукати місця для відпочинку. За послуги заплатять великі гроші заради задоволення всього лише на кілька днів. Щоб визначитися з грунтом, зміцненням і бажаним обсягом басейну, почитайте додаткову інформацію у Сусіда-домосід - Басейн у дворі. Удачи! Як побудувати басейн у дворі будинку, на дачі, в саду.