Як підключити живлення до відеокарти.

Проблема підключення живлення до відеокарті стоїть в основну чергу перед власниками топових моделей, що вимагають додаткового живлення. Однак у деяких ця операція може викликати деякі труднощі. Постараємося запобігти можливі помилки.
Вам знадобиться
  • - інформація про потужності вашого блоку живлення
  • - інформація про типи відео-роз'ємів на вашій материнській платі
  • - уміння розрізняти AGP-слоти від x16 PCI-E слотів.
Інструкція
1
Зазвичай покупку дорогих моделей відеокарт не роблять «просто так». Ухвалення рішення про покупку тієї чи іншої картки має грунтуватися не тільки на тому, що не вистачає потужності для обробки графіки, але також з урахуванням вже наявної материнської плати і блоку живлення.
2
В першу чергу співвіднесіть споживану потужність картки, яку хочете купити, з потужністю вашого блоку живлення. Як правило, карти з додатковим харчуванням вимагають від БП потужності в 450 Ватт і вище.
3
Тому якщо у вас стоїть блок живлення на 350 Вт і менше, нова відео-плата попросту відмовиться працювати через нестачу харчування.
4
Насамперед переконайтеся, що формат подключаемой картки підходить під відео-роз'єм на вашій материнській платі. На даний момент існують два найголовніших роз'єму для відеокарт: - AGP; - X16 PCI Express.На картинці ви бачите приклад AGP-слота.
5
У цьому пункті показаний приклад 2-ух x16 PCI-E роз'ємів (2-ий і 4-ий, вважаючи зверху вниз).
6
Як бачите, основне їх відмінність в тому, що AGP - відеокарта має розбитий на дві або три частини ряд позолочених контактів, а у x16 PCI Express карти цей ряд розбитий на зовсім невеликий ряд контактів на початку, а інша частина суцільна . Згідно з цим, і слоти для таких відеокарт будуть різними.
7
Наступний момент - це наявність у відеокарти додаткових роз'ємів під живлення. Уважно огляньте свою картку - в більшості випадків, якщо у неї є роз'єм для додаткового живлення, він розташований з краю відеоплати, протилежної сторони з роз'ємами для підключення моніторів. Входів у даного коннектора зазвичай 6. Можливо, зустрічаються і моделі з 4 входами.
8
Щоб дати карті повноцінне харчування, ви повинні знайти силовий шнур блоку живлення, що закінчується роз'ємом, відповідним під входи додаткового живлення на відеокарті .
9
Якщо такий шнур ви раптом не виявили, то уважніше вивчіть вміст упаковки з відеокартою. Часто в комплектах з картками йдуть перехідники, що дозволяють підключити додаткове харчування навіть при відсутності необхідних роз'ємів.
10
Обережно приєднаєте шнур до відповідного роз'єму на відеокарті . Тепер спробуйте запустити систему. Якщо ви все зробили правильно, а картка все одно не працює, то або несправна вона, або не вистачає потужності блоку живлення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=m1EiFNt26ho