Як приготувати каву по-європейськи.

Людство повинно з вдячністю ставитися до козам не тільки за їх поживне молоко, але і за чудове відкриття - кава. Пастух зауважив, що його кози енергійно бігали після того, як поїли червоних ягід, і не спали всю ніч. Він сам вирішив спробувати ці ягоди і зрозумів, в чому їх потенціал.

Заварювання кави в пресі - один з найбільш поширених в Європі способів приготування цього напою. За допомогою преса ви самі можете приготувати каву по-європейськи.

1. Наповніть чайник водою і поставте на плиту на сильний вогонь. Коли вода закипить, зніміть чайник з вогню. Поки ви чекаєте кипіння, можна перейти до наступного кроку.

2. Зніміть кришку преса разом з фільтром.

3. Попередньо нагрійте французький прес гарячою водою з-під крана. Так скло не трісне від перепаду температури, коли ви будете наливати окріп з чайника.

4. Відміряйте потрібну кількість кавових зерен і насипте в кавомолку. Пропорція становить приблизно 1 столову ложку кави середнього або дрібного помелу на кожні 140 г води. Кількість залежить від ваших уподобань. Якщо вам подобається міцна кава, ви можете збільшити кількість кави в пропорції до 2 столових ложок, або зменшити, якщо ви любите слабка кава.

5. Виплесніть воду з-під крана з французького преса. Покладіть мелену каву на дно.

6. Налийте воду з чайника в французький прес. Зачекайте, поки частинки меленого кава не потонуть у воді.

7. Помістіть фільтр і кришку французького преса на місце. Опускайте фільтр, поки до дня не залишиться приблизно 5 см. Дайте частинкам кави настоятися протягом 3-4 хвилин, потім опустіть фільтр до кінця.

8. Поверніть кришку, щоб отвір співпало з носиком французького преса, і налийте кави в чашку.