Як підвищити працездатність комп'ютера.

Для підвищення працездатності комп'ютера може бути корисним використання програмного забезпечення діагностики ПК. Воно допоможе не тільки визначити збій в системі, а й підібрати оптимальні настройки (вручну або автоматично).
Інструкція
1
По-перше, варто щодня чистити реєстр, оскільки дуже часто в ньому міститься велика кількість непотрібної інформації. Це можуть бути і результати встановлених і віддалених програм, невикористовувані драйвери, шпигунське програмне забезпечення (spyware) і багато іншого, що може сповільнювати роботу системи. Підвищити продуктивність комп'ютера можна за допомогою утиліти regedit.exe або будь-який інший. Виконати діагностику можна як у ручному, так і в автоматичному режимі.
2
Іншою причиною повільної роботи системи може бути переповнена "Кошик" (тобто та, що заповнена понад, ніж на 80%). Намагайтеся якомога частіше очищати корзину (не рідше, ніж раз на тиждень). Ця проста процедура звільнить місце на жорсткому диску і збільшить працездатність системи.
3
Ще один варіант збільшення продуктивності комп'ютера - це дефрагментація диска. Зазвичай вона займає досить велику кількість часу, проте, його варто витратити на цю процедуру. До речі, перед її проведенням використовуйте такий засіб діагностики, як "scandisk". Воно перевірить ваш диск на наявність помилок, через які процедура дефрагментації може бути проведена невірно. Для дефрагментації ви можете використовувати будь-яку утиліту, в тому числі і ту, що поставлялася разом з вашою системою.
Корисна порада
Крім перерахованих коштів, ви також можете перевіряти систему за допомогою антивірусу, оскільки не тільки переповнений реєстр може стати причиною пониження працездатності комп'ютера.