Як малювати лаком на нігтях. Як малювати на нігтях голкою.

У своєму прагненні виглядати неперевершено кожна поважаюча себе жінка не повинна забувати про догляд за нігтями. Для того щоб скрасити буденність цієї необхідної процедури, був придуманий нейл-арт - техніка прикраси нігтів лаком , стразами, блискітками і навіть піском. Навчитися малювати лаком на нігтях і зробити справжній дизайнерський манікюр під силу не тільки професіоналам з салонів, але і вам.
Інструкція
1
Техніка нейл-арту або дизайну нігтів за допомогою лаку, голок, зубочисток, тонких кистей, гелевих ручок, страз, ниток і піску вимагає певної вправності. Але навчитися малювати на нігтях не так вже й складно. Звичайно, для того щоб зробити справжній шедевр, потрібно набити руку. Але деякі навички прикраси нігтів в домашніх умовах все ж цілком доступні. Головне - мати натхнення і трохи терпіння. Перше, що необхідно зробити - підготувати нігті. Потрібно зняти колишній лак з нігтів, обробивши їх рідиною для зняття лаку, після чого дати висохнути. Далі за допомогою пилочки потрібно надати нігтям бажану форму. Непогано відполірувати нігті фабом - це усуне нерівності і зробить поверхню більш гладкою. Наприкінці покрийте нігті основою.
2
Перше, що необхідно зробити - підготувати нігті. Потрібно зняти колишній лак з нігтів, знежирити його рідиною для зняття лаку і дати висохнути. Далі за допомогою пилочки потрібно надати нігтям бажану форму. Непогано відполірувати нігті фабом - це усуне не рівності і зробить поверхню нігтя більш гладкою. Наприкінці покрити нігті основою.
3
Тепер платформа для польоту фантазії готова і можна приступати до процесу. Для цього потрібно мати набір контрастних за кольором лаків для майбутнього малюнка, а також тонку кисть або голку.
4
Для малювання лаком на нігтях використовуються дві основні техніки - малювання тонким пензлем або голкою. У підсумку отриманий результат виходить абсолютно різним.
5
Використання кисті передбачає нанесення малюнка як по сухому, так і ще по вологому базового лаку. У першому випадку малюнок вийде чітким, а в другому - розмитим, оскільки лаки змішаються.
6
Для малювання можна використовувати різні кисті - довгі і тонкі (ними позначаються контури і лінії малюнка), а також товсті (ними зафарбовують деталі і наносять блискітки).
7
Перед початком роботи краще потренуватися на папері.
8
При виконанні малюнка кистю спочатку наносять базу і чекають, поки вона висохне. Лак, яким будуть малюватися лінії, повинен бути досить рідким, щоб їх було легше наносити. Самій пензлем потрібно орудувати повільно і акуратно. Тема малюнка залежить від фантазії виконавця. Можна намалювати все що завгодно - від плавних ліній до складних орнаментів або квітів.
9
Техніка нанесення лаків голкою передбачає, що малюнок робиться лише на рідкої базі. Від товщини голки залежить витонченість малюнка. Лак базового кольору наносять товстим шаром, а зверху капають пару крапельок іншого за кольором лаку. Потім голкою роблять плавні кругові рухи з однієї краплі в іншу. У підсумку виходять оригінальні абстрактні візерунки.
10
Бажано використовувати три і більше кольорів, щоб палітра вийшла більш насиченою. При бажанні можна прикріпити стрази або блискітки. Зверху потрібно закріпити результат спеціальним спреєм.