Як зв'язати ажурний шарф на спицях. Ажурний шарф спицями.

Ажурний шарф - це універсальна річ, яка буде в моді, напевно, завжди. На перший погляд може здатися, що зв'язати його під силу лише досвідчених в'язальниць, але це не так. Для шарф ов, пов'язаних ажурним візерунком добре підійдуть візерунки на основі ажурних смуг у вигляді в'язаних канделябрів, ананасів та іншого. Величезною популярністю користуються ажурні шарф и з рюшами.
Інструкція
1
Для того щоб зв'язати ажурний шарф на спицях, вам буде потрібно від 150 до 300 грамів меланжевой, мохерової або акрилової пряжі і спиці №2. Кількість пряжі коливається залежно від того, якої довжини і ширини ви плануєте пов'язати шарф , а так само від щільності полотна в'язання.
2
Визначтеся з візерунком ажурного в'язання, яким хочете в'язати шарф .
3
Розрахуйте петлі відповідно до обраного візерунку, складіть так званий раппорт в'язання, не забудьте додати 2 кромочні петлі, інакше обраний вами візерунок може зміститися.
4
Наберіть на спиці необхідну кількість петель. Для формування рівного краю низу готового виробу пров'яжіть один ряд лицьовими петлями, другий - виворітними. Починаючи з третього ряду, в'яжіть основним узором згідно складеному раппорту.
5
Чи не розтягуйте крайні петлі щоб уникнути утворення нерівного краю бічних сторін шарф а. На висоті в'язання від 100 і більше сантиметрів (залежно від бажаної довжини готового виробу) знову пров'яжіть один ряд лицьовими петлями, другий - виворітними. Це робиться для того, щоб вирівняти нижній край готового шарф а.
6
Готовий шарф намочіть, відіжміть і натягніть на сітку, щоб висихаючи, він не втратив своєї форми і не деформувалися краю вироби.
7
Готовий шарф можна прикрасити помпонами або китицями. Для цього необхідно трохи присборить краю шарф а, щоб вони плавно сходилися по центру, а також пришити виготовлені заздалегідь помпони або пензлика.
8
Для виготовлення пензликів необхідно на пальцях руки зробити кілька витків пряжі довжиною близько 5 сантиметрів і закріпити їх вузлом з одного боку, з другої сторони пензлики розрізати і підрівняти ножицями. Помпони виготовляються подібним чином з використанням кілець, вирізаних з щільного картону.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=k5giMHFhKrg
Зверніть увагу
Маючи належний досвід, зв'язати ажурний шарф спицями можна всього за пару годин.
Корисна порада
Використовувати спиці №2 зовсім не принципово, можна задіяти й інші, наприклад № 6 і №7.