Як зменшити апетит.

Підвищений апетит - це справжня проблема деяких людей, які ніби і розуміють, що є потрібно мало, але організм диктує свої правила. Надмірний апетит провокує збільшення маси тіла і поява всіх супутніх хвороб, тому потрібно якнайшвидше вжити заходів. Знизити відчуття голоду і тим самим перехитрити організм можна без труднощів, головне - трохи потерпіти і не з'їсти апетит ний тортик тут же після батона ковбаси.
Інструкція
1
Щоб зменшити відчуття голоду, випийте склянку води, через кілька хвилин з'їсти величезну кількість їжі ви вже не зможете, тому що частина шлунка буде наповнена рідиною. Навіть якщо ви переїдете, це не так страшно: після виходу води настане деяке полегшення, та й калорій при цьому ви отримаєте значно менше.
2
Випийте склянку соку. Так цукру надійдуть в кров і відчуття голоду, а вже тим більше апетит , пропадуть зовсім. Деяким людям це допомагає дотримуватися суворої дієти і активного зниження ваги. Вживайте цитрусовий сік, він набагато краще діє.
3
Змішайте дві чайні ложечки яблучного оцту в воді і випийте це за 30 хвилин до їди. Оцет стимулює спалювання жирів, апетит при цьому знижується. Яблучний оцет можна замінювати есенцією, так як вона тільки спалить слизову шлунка. Оцет можна замінити лише склянкою доброго білого вина, якщо звичайно ви не за кермом автомобіля.
4
Намагайтеся їсти часто, але потроху. Апетит не буде підсилюватися, та й бажання поїсти буде не настільки настирливим. Їжте низькокалорійні продукти, а от прийом свіжих овочів і фруктів і зовсім не обмежуйте: шлунок буде відвернений низькокалорійним складом, а ви будете активно худнути.
5
В аптеках продається маса чудодійних засобів для зниження апетит а, але тільки їх ефективність залишається під сумнівом. Якщо ви зважилися на застосування добавок та лікарських засобів, спочатку проконсультуйтеся з лікарем. Деякі препарати протипоказані при ряді хвороб.