Як обшити блок-хаусом будинок. покрокова інструкція обшивки будинку блок-хаусом.

Застосування блок-хауса забезпечує будь-якій дому образ побудованого зі зрубу, незалежно від справжнього матеріалу стін. Блок-хаус однаково прекрасно монтується на цеглу, клеєний брус, всілякі блоки, панелі і т.п. Грамотний монтаж гарантує довговічність і зовнішній вигляд блок-хауса . Будинки великих габаритів розумніше обшивати широким блок- хаусом , а будівлі скромних розмірів (сараї, лазні) - вузьким.
Інструкція
1
Для початку потрібно довести температуру облицювання до рівня вуличної (або кімнатної, коли відбуваються внутрішні приміщення). В іншому випадку, блок-хаус може або всістися, або розійтися вшир. Щоб уникнути таких ефектів, панелі зберігаються декілька днів в тих же температурних і вологісних умовах, в яких проводитиметься монтаж.Внешнюю частина будинку потрібно влагоізоліровать. Після цього монтуються вертикальні напрямні, «маяки», до яких здійснюватися монтаж блок-хауса . Направляючі встановлюються з інтервалом 0.5-0.6 метра. Обов'язково перевіряється відсутність перекосів за допомогою будівельного рівня.
2
Завершивши цю операцію, переходимо до укладання теплоізоляції. Вона розташовується між напрямними, прямо на влагізолірующем матеріалі. Після цього поверх укладається черговий шар вологоізоляції. В блок-хаусі за допомогою перфоратора проробляються отвори, через які він саморізами прикручується до напрямних. Капелюшки закриваються декоративними накладками або заливаються клеєм.
3
Вмонтовуються в першу чергу кутові панелі. З одного боку блок-хаус повинен визирати на товщину панелі. Тоді вона нахлестнётся на торець примикає панелі і забезпечить красу виконання. Також приділіть окрему увагу обшивці простору навколо вікон і дверей.