Як провести опалення приватного будинку. Як провести правильно опалення.

Від правильно обраної та встановленої системи опалення залежить ваш комфорт і затишок. Найголовніше при установці опалення в приватному будинку - це враховувати площу приміщення, яке потрібно опалювати, наявність у вашому районі теплоносіїв, від яких буде опалюватися ваш будинок і вибір котла потрібної потужності.
Вам знадобиться
  • - Котел опалення;
  • - Труби;
  • - Батареї;
  • - Розширювальний бак;
  • - Циркуляційний насос.
Інструкція
1
Для опалення маленького приватного будинку встановіть звичайну російську піч, але це тільки в тому випадку, якщо ви опалюєте дровами і вугіллям і провести в будинок газ або центральне опалення немає можливості. При наявності такої можливості, встановіть невеликий опалювальний котел і проведіть по всьому будинку водяне опалення .
2
Для опалення великого будинку будь-якими видами палива водяне опалення і установка котла є обов'язковою умовою.
3
Котел для опалення вибирайте, виходячи з площі опалювального приміщення. Якщо встановити котел маленької потужності, то обігрів буде недостатнім. При установці котла з потужністю більше, ніж потрібно для обігріву вашої кубатури, відбуватиметься велика витрата теплової енергії і оплата за опалення істотно зросте. Для опалення житлової площі в 100 квадратних метрів достатньо потужності 10-12 кВт.
4
При виборі котла також важливо враховувати, який вид палива ви будете використовувати. Для опалення газом вибирайте газовий котел з усім обладнанням. Для опалення електрикою - електричний котел.
5
Для опалення використовуйте металопластикові труби. Вони довго служать і легко монтуються з найменшими затратами.
6
Додатково не забудьте встановити радіатори опалення.
7
Перш ніж монтувати систему опалення, потрібно скласти проект. Якщо ви в цьому не розбираєтеся, то проект потрібно складати за участю фахівців в даній області. Причому при підведенні газового опалення, завжди потрібно залучати фахівців. Самостійне підключення та монтаж газового опалення самостійно виробляти вкрай не рекомендується.
8
Встановлюючи котел опалення, потрібно завжди встановлювати розширювальний бак. При нагріванні води розширилася рідина буде підніматися в розширювальний бак, при охолодженні - опускатися назад в систему опалення.
9
Слід передбачити монтаж циркуляційного насоса. Вони представлені у продажу в широкому асортименті. Сучасні моделі насосів дозволяють швидко нагріти всю систему опалення і не виробляють практично ніякого шуму.
10
Для підключення центрального опалення зверніться із заявою в комунальні служби району. Для підключення газового обладнання - в газові служби. Безпосередній підвід і підключення до теплоджерелом виробляють відповідальні організації.