Як збити за один день температуру.

Температура тіла ніколи не піднімається просто так. Зазвичай це наслідок запальних процесів, коли організм сигналізує людині про хворобу. Збити температуру досить легко, але якщо не усунути причину її виникнення, вона підніметься знову і не факт, що повторно вона не досягне більш високої позначки на ртутному стовпчику.
Інструкція
1
Приймайте протягом дня парацетамол. Він володіє не тільки жарознижуючим ефектом, але і має легке протизапальну дію. Але якщо у вас не банальна застуда, а припустимо, ангіна, полегшення від прийому препарату буде коротким. У дозі 500 мг можна випивати парацетамол не більше 4 разів на добу, велика доза викличе отруєння.
2
Якщо температура тіла пов'язана з суглобовими болями, прийміть Не стероїдні протизапальний засіб. У вас не тільки знизиться температура, а й біль трохи вщухне.
3
Пийте малиновий чай або відвар з листя чудодійного рослини. Малина добре знижує температуру , а також має потогінний властивістю, що важливо для боротьби із застудою. Якщо у вас є алергія, краще не експериментуйте, стан може тільки посилитися.
4
З'їжте лимон або прийміть вітамін С. Відомий антиоксидант поліпшить опірність організму і температура може пройти сама. Цей спосіб поліпшення самопочуття не підійде людям з підвищеною кислотністю. Якщо ви прийняли будь жарознижуючий засіб, в якому і так міститься вітамін С, не вживайте додаткову дозу ні з лимонами, ні з іншими продуктами.
5
На жаль, якщо запалення в організмі тільки поширюється, впоратися з температурою складно. Викличте лікаря і відкладіть всі справи, адже здоров'я важливіше. Знижуючи температуру і відкладаючи візит до лікарні, ви тільки відсуваєте медикаментозне лікування на потім, без якого одужання так і не настане.