Як привчити папугу до пальця.

Приручение папугу - досить трудомістке і клопітка заняття, на яке йде багато часу. Але, якщо ви правильно розподіліть його і будете займатися постійно, то приручити папугу до пальцю у вас вийде набагато швидше.
Інструкція
1
Якщо папуга у вас вдома вперше (наприклад, ви тільки що його купили або вам його подаріліотдалі), то йому потрібно дати час, щоб заспокоїтися, звикнути й освоїтися в приміщенні. Це може тривати від одного до двох тижнів.
2
Спершу перевірте ступінь приручення птиці, це зробити досить просто - засуньте руку в клітку, якщо папуга смикнеться і позадкує, то це означає, що він боїться ваших рук і приручення займе набагато більше часу. Якщо він спокійно реагує і навіть починає тягнутися до руки, то вважайте, що півсправи зроблено.
3
Спробуйте годувати вашого папугу нема з ложечки, а з руки або пальця. При цьому важливо розмовляти з ним. З часом пташеня звикне до вашої руки і буде сідати на неї.
4
Після того як він одного разу сяде на ваш палець, спробуйте дуже повільно і обережно винести його з клітки. Обійдіть всю кімнату і з тією ж обережністю поверніть папугу на місце.
5
Поступово збільшуйте відстань і час ваших прогулянок. Постарайтеся частіше наближати птицю до свого обличчя. Незабаром пташеня захоче всістися на вашій голові або плечі. Необхідно вести себе обережно і доброзичливо.
6
Якщо папуга приземлився на високий шафа або штору, то ні в якому разі не зганяти його палицею або шваброю, ви перелякаєте птицю, і вона назавжди втратить до вас довіру. Ставши на стілець, обережно піднесіть під пташеняти палець, щоб він перейшов на нього.