Як пришити комір на стійці.

Воротник з'єднується з горловиною сорочки за допомогою стійки не тільки в чоловічих, а й в жіночих сорочках. Виготовляється стійка для коміра в обох випадках однаково, але проблема може виникнути з товщиною тканини - якщо тканина, обрана для пошиття сорочки, занадто товста, вам доведеться знайти новий спосіб обробки коміра на стійці. Цей спосіб досить простий, і для його здійснення вам потрібно мати під рукою розкроєну заготовку сорочки з обробленими і зшитими плечовими швами.
Інструкція
1
Заздалегідь викроїте і заутюжьте планку. Простежте за тим, щоб верхній зріз планки точно повторював форму вирізу горловини. Чи не застрочують планку до пришивання коміра. Окремо заготуйте комір - розкроїте його, прострочите і виверніть.
2
Вколіть комір в горловину булавками, одночасно розгортаючи планку. Приколіть до планки стійку коміра. Потім поверх шпильок акуратно прострочіть комір на машинці і витягніть шпильки.
3
У місці з'єднання горловини і планки зробіть ножицями маленьку надсечку, щоб потім разутюжіть припуск - це дозволить зробити з'єднання менш товстим і об'ємним.
4
Припуск внутрішньої стійки підігніть всередину і замітає на стійку, після чого прокладете по планці строчку. Потім прокладете ще одну строчку по стійці на 1 мм. Проріжте петлю, обмітайте її, а на протилежному кінці стійки коміра пришийте гудзик.
5
Пам'ятайте про те, що комір пришивається до застрачіванія планки, а не після нього. Такий метод пришивання коміра на стійці добре підходить для об'ємних і товстих тканин, дозволяючи робити акуратні рядки, і не створюючи занадто товстих згинів в місцях з'єднання деталей коміра, планки і стійки.
6
Поєднавши комір з горловиною сорочки, ви можете закінчити пошив самої сорочки, прострочити залишилися шви і пришивши залишилися гудзики.