Як пов'язати кепку гачком. Як зв'язати жіночу кепку відео.

Речі, пов'язані власними руками, теж можуть бути стильними - і жінки, і чоловіки отримають чимало задоволення, отримавши в подарунок елегантну і теплу в'язану кепку , яка підкреслить ваш образ і додасть оригінальності вашому осінньому і зимового гардеробу. Зв'язати таку кепку можна зі звичайної вовняної пряжі простим гачком, починаючи в'язання з верхівки.
Інструкція
1
Пров'яжіть ланцюжок з шести повітряних петель і замкніть її в кільце. Провязивая в кожну петлю по два стовпчики, обв'яжіть кільце дванадцятьма пишними стовпчиками, виконуючи перед кожною петлею накиди. Між стовпчиками пров'язуйте повітряну петлю. У першому колі витягайте для стовпчиків петлі довжиною 1,5 см.
2
В інших рядах для пишних стовпчиків достатньо витягати петлі довжиною 1 см. Останній стовпчик ряду не замикається з першим, а продовжуйте в'язати по спіралі, нарощуючи кількість рядів і збільшуючи площу круга, з якого ви сформуєте кепку .
3
В процесі в'язання другого і наступних рядів вводите гачок одночасно під повітряні петлі і під ланцюжка столбіков- «рогаток» попереднього кола. В подальших рядах розташовуйте «рогатки» над іншими стовпчиками, збільшуючи кількість стовпчиків між ними на один в кожному наступному ряду. В результаті у вас повинно вийти шестигранне полотно, придатне за розміром до вашої голови.
4
Пров'яжіть ще шість-вісім рядів простих стовпчиків, скорочуючи петлі на одній половині кола. Робіть в шостому колі 4-5 убавленій, а у восьмому колі - 3-4 убавленія. У восьмому ряду розташуйте скорочені стовпчики між скороченими стовпчиками шостого ряду, витягнувши дві петлі і ввівши гачок в першу повітряну петлю. Потім витягніть ще дві петлі і введіть гачок в другу повітряну петлю. Пров'яжіть всі петлі, що знаходяться на гачку.
5
Обвяжіте кепку трьома рядами стовпчиків без накиду. Складіть нитку удвічі і на скорочених стовпчиках зв'яжіть козирок кепки - зв'яжіть перший ряд з чотирьох стовпчиків без накиду, двох напівстовпчиків з накидом, трьох стовпчиків з накидом і чотирьох стовпчиків без накиду, щоб полотно вийшло різної висоти.
6
Пров'яжіть ще один ряд без накиду і починайте в'язати наступний ряд за такою ж схемою, що і перший, перевернувши роботу навиворіт. Зв'яжіть для козирка вісім рядів стовпчиків без накиду, а на закруглених місцях козирка робіть два додавання.
7
Коли козирок буде готовий, обв'яжіть його разом з тулією закрученням в одну нитку.
Спочатку кепі був частиною виключно чоловічого гардероба. З плином часу модель трансформувалася і стала користуватися попитом у жінок. Кепі повинно поєднуватися із загальним ансамблем, а не відволікати від нього. Вибираючи кепі, краще дотримуватися загального стилю. В'язане кепі дозволить вам перетворити свій вигляд і принесе практичну користь - захистить від сонця в жаркі літні дні.
Вам знадобиться
  • Пряжа «Бавовна», гачок, пластиковий козирок.
Інструкція
1
Почніть роботу з формування верхівки вироби. Наберіть ланцюжок з 5 повітряних петель. Потім з'єднайте їх у кільце глухою петлею. У першому ряду зв'яжіть 10 напівстовпчиків, які виконуються таким чином: зробіть на гачок накид, введіть гачок в петлю ланцюжка і витягніть нову петлю, а 3 петлі на гачку пров'яжіть в один прийом.
2
У другому ряду зв'яжіть 20 напівстовпчиків, в третьому - 30, а в четвертому - 40. В п'ятому ряду зв'яжіть 8 стовпчиків з двома накидами, виконаних у другій напівстовпчик попереднього ряду, 1 напівстовпчик пропустите. Зв'яжіть 2 стовпчики без накиду в наступні 2 напівстопчиком попереднього ряду. Повторюйте таким чином до кінця ряду. Виконайте 3 повітряні петлі для повороту кепі. Так у вас повинно вийти всього 8 полукружкамі.
3
В шостому ряду над кожним полукружкамі попереднього ряду вив'язувати два стовпчики з накидом, 1 напівстовпчик, 2 стовпчики без накиду, знову 1 напівстовпчик, 2 стовпчики з накидом, 1 стовпчик з двома накидами. В'яжіть так до кінця ряду. Закінчите двома стовпчиками з накидом. В сьомому ряду виконайте 72 напівстопчиком. У 8-му ряду зробіть 9 додатків, вийде 81 напівстовпчик.
4
В дев'ятому ряду додайте по 1 напівстовпчиками над кожним стовпчиком попереднього ряду. У кожен дев'ятий - додайте по два напівстопчиком. В 10, 11 і 12-му рядах збільште прибавку на 1 стовпчик.
5
13-й ряд в'яжіть таким чином: 8 стовпчиків з 2 накидами над третім напівстопчиком попереднього ряду, пропустіть 2 стовпчики нижнього ряду, над наступними двома напівстовпчиками зв'яжіть 2 стовпчики без накиду. Виходить 16 полукружкамі.
6
Поверніть в'язання і в'яжіть 14-й ряд аналогічно шостому. В 15, 16-му рядах зв'яжіть 144 напівстопчиком, тобто над кожним стовпчиком - по одному.
7
17-й ряд: 14 напівстовпчиків виконайте по одному над кожним напівстопчиком попереднього ряду, зв'яжіть 2 напівстопчиком нижнього ряду разом. Це значить, що зменшення відбувається в 9 місцях.
8
В 18-му ряду кожен 14 і 15 напівстовпчик пров'яжіть разом, а решта - по одному. У наступному ряду кожен 13 і 14 напівстовпчик в'яжіть разом, решта також по одному. У 20-му ряду кожен 12 і 13 напівстовпчик в'яжуть разом, в 21-му - кожен 11 і 12, а в 22-му - кожен 10 і 11 в'яжіть разом, а решта по одному.
9
Закончите кепі обробкою з 2 рядів стовпчиків без накиду і 1 ряду мотузочкою. Прикладаючи в'язання до пластикового козирка, зв'яжіть дві деталі. Зшийте зовнішні краї деталей козирка, шов обв'яжіть однотонної ниткою «рачьім кроком».