Як рахувати тижні вагітності правильно. Як порахувати дату зачаття за результатами узі.

найчастіше задаються майбутніх мам стосуються термінів вагітності і пологів. Деякі жінки точно знають дату зачаття і починають вести звіт від неї, але при постановці на облік в жіночій консультації лікар визначає термін за розмірами матки і результатами УЗД, а пізніше - за першими ворушіння плоду. При цьому він може не збігатися з тим, що був позначений вагітної.
Інструкція
1
В середньому вагітність триває 40 тижнів, що дорівнює 28 акушерським місяцях (тривалістю 28 днів), або 280 дням. Насправді ці терміни укладаються в 9 календарних місяців, плюс сім днів. Тому прийнято говорити про 9-ти місяцях вагітності. Народження малюка на 38-42 тижні вважається нормальним, якщо відсутні ознаки, що вказують на незрілість або перезрілість немовляти. Якщо дитина з'явилася на світ пізніше цього строку, то вагітність вважається переношеної, в іншому випадку - недоношеній.
2
Акушери-гінекологи починають відлік терміну вагітності з першого дня останньої менструації. Зазвичай реальний термін менше на 13-16 днів, оскільки зачаття відбувається приблизно в середині менструального циклу, тобто в момент настання овуляції. Проте, щоб уникнути плутанини, лікарі починають відлік терміну вагітності на 2 тижні раніше дати зачаття.
3
Якщо ви не знаєте точну дату зачаття, то найбільш правильно вести відлік тижнів вагітності за результатами УЗД. Планове дослідження проводиться на 12-13 тижні вагітності. Як правило, він збігається з терміном, встановленим на першому прийомі у гінеколога. Але, якщо є розбіжності, то краще орієнтуватися на термін, поставлений за допомогою УЗД.
4
В деяких випадках може спостерігатися невідповідність розміру плоду терміну вагітності. Наприклад, в результаті многоводия, наявності пухлин і т.д. Ці дані враховуються фахівцями при дослідженні. В такому випадку ставлять кількість тижнів вагітності, отримане з розрахунку від першого дня останньої менструації, а за допомогою УЗД на більш пізніх термінах коригують його.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vxfCkSh_qt4
Термін - юридично значущий факт, який володіє попереджувальним дією, виконує стимулюючу функцію, є юридичною гарантією захисту прав і виконання обов'язків.
Інструкція
1
Терміни характеризуються можливістю чітко визначити їх початок і кінець. Початок терміну пов'язано, як правило, з будь-яким юридичним фактом, подією (наприклад, з моменту, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення свого права; з моменту вступу судового акту в законну силу і т.д.). Кінець строку пов'язаний із закінченням визначеного періоду времени.В склад терміну входять такі еталони часу як рік, місяць, тиждень, день, годину (кілька годин). Крім цього, на практиці склалися такі різновиди термінів як: термін життя людини, термін доставки поштового відправлення, гарантійний термін і т.д.
2
Особливе значення терміни мають в цивільному і процесуальному праві, а також у виконавчому проізводстве.В ГК РФ чітко визначені правила обчислення строків. Так, якщо мова йде про термін, який обчислюється місяцем, тижнем або іншим періодом часу, його протягом починається наступного дня після календарної дати або настання події, якими визначено його початок. Наприклад, законом передбачений 10- денний термін оскарження постанови мирового судді, винесеного за результатами розгляду адміністративного матеріалу. Припустимо постанову від 01.09.2011 р, це означає, що апеляційна скарга на нього може бути подана до 00.00 год. 11.09.2011 г. (точніше, з 00.01 год. 02.09.2011 р по 00.00 ч.11.09.2011 р ).
3
Закінчення строку, визначеного періодом часу, обчислюється залежно від того який саме це період часу: термін в декілька років закінчується в позначене число місяця останнього року цього строку, термін в декілька місяців закінчується у відповідне число останнього місяця і т. д. При цьому зверніть увагу, що відлік кварталів ведеться з початку року, а строк, визначений у півмісяця, розглядається як строк, який обчислюється днями, і вважається рівним п'ятнадцяти дням.
4
В ГК РФ міститься також наступне правило: якщо закінчення терміну в кілька місяців, припадає на такий місяць, у якому немає відповідного числа, то строк закінчується в останній день цього місяця. Тобто, наприклад, ви за договором кредитування зобов'язалися здійснювати періодичні платежі 31 числа кожного місяця, термін дії договору, припустимо, 7 міс. і в останньому з них немає 31 числа, тоді ви зобов'язані зробити платіж 30 числа останнього місяця строку.
5
У випадках, коли, існує необхідність вчинити будь-яку дію до певного числа і це число припадає на неробочий день, днем закінчення строку вважається найближчий наступний за ним робочий день. Наприклад, ви зобов'язані сплатити адміністративний штраф протягом 30 днів з моменту набрання законної сили постанови, винесеної співробітниками ГИБДД. Нехай вказана постанова буде датовано 15.09.2011 р + 10 днів на оскарження (строк починає текти з 16.09.2011 р і закінчується 00.00 год. 25.09.2011 г.) + 30 днів для оплати, тобто штраф підлягає оплаті до 00.00 год . 26.10.2011 р і, якщо це буде вихідний день, штраф можна оплатити в понеділок (знову ж, якщо він не є «червоним» днем календаря). За законом потрібні дії може бути скоєно протягом всього періоду терміну.
6
У випадку, якщо вам необхідно вчинити певну дію в організації, наприклад, повернути взятий в прокат холодильник, то термін закінчиться на годину, до якого працює ця організація.
7
Пропуск строків, встановлених законом, тягне різні негативні наслідки: неможливість подачі скарги, нарахування пені, оплата штрафу у подвійному розмірі і т.д. Однак в передбачених нормативно-правовими актами випадках, протягом строків може бути відновлено або призупинено.